Weblogy - Odborné

Nejsou dostupné aktuálně žádné články.

Nejsou dostupné aktuálně žádné články.

Automatické testování příkladů v dokumentaci pomocí JUnit 5 a JShell

24.05.2023 19:40 Dokumentace na stránkách evitaDB se stále rozšiřuje. Čím více příkladů přidáváme, tím více se obáváme, že budou zastaralé nebo nefunkční. Jak zkrotit tuto bestii čítající stovky příkladů? Protože je evitaDB postavena na platformě Java, sdílí všechny její výhody i nevýhody. Java je staticky typovaný a kompilovaný jazyk. Než můžete spustit kus kódu, musíte jej zkompilovat a načíst do zavaděče tříd…

Přes příkazy ovládané RGB svítící logo - díl I.

21.05.2023 05:40 Dokáži se učit novým věcem pokud je mohu ihned zkoušet. Proto jsem si stanovil tento případ: „Svíticí logo, které se dá ovládat přes příkazy v chatu při online streamování na platformě twitch.tv.“ Narazil jsem na streamera pod přezdívkou Apendyks, kterému jsem nabídl, že mu zcela zdarma vytvořím logo, které budou moci jeho fanoušci ovládat přes chat pomocí příkazů.

Mezinárodní web s distribucí obsahu snadno a rychle

21.05.2023 05:40 Jedno zajímavé video od kolegů mi poskytlo dobrý námět na článek a další porovnání jak se co dá dělat v PHP Jet. Ono video je zde: https://www.youtube.com/wat­ch?v=fWAbMmr4g2c Zatím jsem tu předváděl různá hejbláktka, administrace a psal o věcech vesměs dynamických. Co se takhle vrátit ke staré dobré poctivé webařině, vlastně statickému webu , ovšem také velice zajímavému projektu.

DI? Rozhodně ano! DI framework? Děkuji, nepotřebuji

21.05.2023 05:40 Dnes je ještě jednou vrátím k tématu DI a vysvětlím proč Jet není to čemu se říká DI framework i když by bez základního DI princip nefungoval. Tak pro začátek … Na tomto se určitě shodneme: Určitě se bez debat shodneme na tom, že psát aplikace třeba takto: /---pre class SomeController extends SomeAbstractController } \---

Nejsou dostupné aktuálně žádné články.

Nejsou dostupné aktuálně žádné články.

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.