Zpravodajství - Media

Fico se už cítí lépe, uvedla nemocnice v Banské Bystrici

25.05.2024 15:42  Slovenský premiér Robert Fico se cítí lépe. Uvedla to v sobotu odpoledne nemocnice v Banské Bystrici, kde se politik léčí se střelnými zraněními po atentátu z minulého týdne. Ministr vnitra Matúš Šutaj Eštok uvedl v rozhovoru se stanicí RTVS, že stav předsedy vlády je stále vážný, ale stabilizovaný.

Volné pátky? Polská společnost je podle ministryně udřená, chce kratší...

25.05.2024 15:42  Polské ministerstvo práce a sociálních věcí analyzuje dva návrhy na zkrácení pracovního týdne, oznámila ministryně Agnieszka Dziemianowiczová-Bonková podle televize TVN 24. První možností je zkrátit pracovní týden na 35 hodin, druhou zavést volné pátky.

ODEMČENO: České loučení s gripeny bude drahé, bankovní akcie šplhají vzhůru

25.05.2024 06:40  Bankovní akcie v tichosti šplhají vzhůru a není to náhoda. Kdo poráží Magnificent Seven? Poslední švédský valčík v oblacích. České loučení s gripeny bude drahé Apartmá 666 pro Václava Hollera. Majitel Cryfinu žije po hotelech, platí je z nemocenské   odemykáme pro vás tři premiové články z uplynulého týdne

Mezinárodní soudní dvůr v Haagu nařídil Izraeli zastavit ofenzivu na jihu...

24.05.2024 20:52  Mezinárodní soudní dvůr v Haagu nařídil Izraeli zastavit vojenskou ofenzivu ve městě Rafáh na jihu Pásma Gazy a otevřít hraniční přechod Rafáh pro neomezený přísun humanitární pomoci. Izrael má také umožnit do Pásma Gazy přístup vyšetřovacímu týmu, který by se zabýval sběrem důkazů v případu údajného páchání genocidy na Palestincích. Podnět k haagskému tribunálu podala Jihoafrická republika, která židovský stát u ICJ už od prosince viní právě z genocidy. 

Pražská burza prohloubila ztráty, v mínusu skončily akcie Erste, Monety i...

24.05.2024 20:52  Český akciový parket představuje pro řadu investorů zajímavé místo, kam v době zvýšených sazeb a účtů za energie uložit peníze. Banky a energetický podnik ČEZ i z toho důvodu patří mezi nejlikvidnější akcie pražské burzy. Jak se těmto a dalším titulům dařilo během posledního obchodního dne? Každý obchodní den po jeho skončení také shrnuje zpravodajství webu e15. Aktuální vývoj indexu PX nabízí automaticky aktualizovaná infografika.

Čínští výrobci elektromobilů dál razantně pronikají na evropský trh

24.05.2024 16:02  Čínští výrobci elektromobilů dál razantně pronikají na evropský trh, a to navzdory hrozbě vysokých cel, o kterých u dovozu těchto aut z Číny uvažuje Evropská unie. V pátek to napsal web televize CNBC. Snahou čínských výrobců je podle něj získat na evropském trhu náskok a také zastavit nástup elektromobilů od americké společnosti Tesla.

Úrokové sazby neklesají tak rychle, jak bychom si představovali

24.05.2024 16:02  Už potřetí v řadě byly Českou národní bankou sníženy úrokové sazby. Hlavní sazba ČNB tak klesla na 5,25 procenta. To znamená, že je nejnižší od května roku 2022. Podle guvernéra bude ale další snižování probíhat pomaleji.

Slovenská policie řeší případy schvalování útoku na premiéra Roberta Fica

24.05.2024 16:02  Slovenská policie prověřuje 153 vyjádření ze sociálních sítí kvůli podezření ze schvalování atentátu na premiéra Roberta Fica či souvisejících nenávistných projevů. Zabývá se také případy nebezpečného vyhrožování prezidentce Zuzaně Čaputové a předsedovi opoziční strany Progresivní Slovensko Michalovi Šimečkovi. Před novináři to v pátek podle slovenských médií prohlásil ministr vnitra Matúš Šutaj Eštok.

Ruský soud zakázal ČEZ vést arbitráž proti Gazpromu mimo Rusko, hrozí firmě...

24.05.2024 16:02  Arbitrážní soud pro Petrohrad a Leningradskou oblast zakázal české energetické společnosti ČEZ pokračovat v arbitrážním řízení proti ruskému plynárenskému podniku Gazprom mimo Rusko. Informovala o tom agentura TASS. Rozhodnutí přichází poté, co ČEZ ve čtvrtek večer oznámil, že rozhodčí tribunál Mezinárodní obchodní komory zakázal Gazpromu pokračovat v soudním řízení proti firmě ČEZ v Rusku.

Odsouzený exposlanec Dominik Feri musí nastoupit do vězení už v květnu

24.05.2024 16:02  Bývalý poslanec za TOP 09 Dominik Feri už podle médií obdržel výzvu k nástupu do vězení, kde si má odpykat tříletý trest za znásilnění dívek. Do výkonu trestu má nastoupit už v květnu. Lze předpokládat, že stanovená nástupní věznice bude v Teplicích podle místa Feriho trvalého bydliště. Exposlanec se ale může dostavit do jakékoliv věznice v Česku - důležité je, aby dodržel určenou lhůtu.

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.