Zdraví

Nejsou dostupné aktuálně žádné články.

Za brněním či pálením nohou může být neuropatie. Někdy končí úrazem či amputací

01.06.2023 07:11 Trpíte brněním končetin, ztrátou citlivosti, poruchami pohybu nebo pálením v periferních částech těla? Pak může jít o neuropatii nohou či rukou. Při tomto onemocnění mají pacienti problémy vnímat běžné vjemy, jako je teplo či bolest, nebo ztrácí kontrolu nad svými pohyby. Léčba je zaměřena na odstranění příčiny a zmírnění bolestí. Poškozené nervy ale vyléčit možné není.

Jak na léčbu či těhotenství s roztroušenou sklerózou? Dozvíte se na online...

01.06.2023 07:11 Pacientská organizace Unie Roska pořádá online konferenci na téma života s touto nemocí. Zúčastnit se jí může kdokoliv, registrace na akci je již otevřena.

Každý rok těhotenství a porod. Kdo v počtu dětí předčil Marii Terezii?

01.06.2023 07:11 Zatímco dříve ženy rodily jako na běžícím páse, současná doba přináší možnosti regulace početí a volby spolehlivých metod antikoncepce. Dnešní žena si asi jen velmi těžko dokáže představit, že by porodila šestnáct dětí, třeba jako Marie Terezie. Kolik dětí tehdy běžně vyrůstalo v rodině a jakou daň si mateřství vybíralo? A kolik porodů v historii u jedné ženy je zapsáno v Guinessově knize rekordů?

Poruchy spánku u dětí

01.06.2023 10:20  20 až 30 procent dětí trpí podle odborníků různými poruchami spánku.  Doporučených osm až deset hodin podle zahraničních zdrojů nespí doporučených 8-10 hodin denně.

Horoskop na týden od 29. května do 4. června 2023

28.05.2023 22:41  Budeme si jen tak vykračovat životem, abychom ostatním lidem předali svou energii, která jim pomůže probudit v sobě soucit a empatii. A pokud se náhodou objeví náznak disharmonie, naše vnitřní síla okamžitě zareaguje rozhodností, která The post Horoskop na týden od 29. května do 4. června 2023 appeared first on magazín Energie života.

Zažívací obtíže: Co je způsobuje a jak je léčit?

26.05.2023 01:50  Zažívací obtíže dokážou pořádně zkomplikovat život. Zvlášť když se s nimi potýkáte na denní bázi. Pokud s tímto problémem zápasíte déle než dva týdny, mluvíme již o chronických zažívacích potížích. Jakým způsobem vznikají a co [... The post Zažívací obtíže: Co je způsobuje a jak je léčit? appeared first on magazín Energie života.

Horoskop na týden od 22. do 28. května 2023

23.05.2023 04:40  I když z minulých dnů nám může ještě zbývat trochu depresivní nálady, naše oddanost vnitřnímu záměru náš život stabilizuje a dokonce do něj přivede euforii. Trpělivost bude žádoucí tím spíše, protože se může stát, že The post Horoskop na týden od 22. do 28. května 2023 appeared first on magazín Energie života.

Proč byste měli užívat Brahmi

18.05.2023 19:51  Brahmi získala značnou pozornost díky svému potenciálu zlepšovat mentální schopnosti a podporovat zdraví mozku. Řada studií naznačuje její pozitivní vliv na paměť, soustředění, učení a mentální jas. Bylina obsahuje aktivní látky nazývané bacopasidy, u kterých The post Proč byste měli užívat Brahmi appeared first on magazín Energie života.

Káva může poškozovat žaludeční sliznici

17.05.2023 09:10  Káva je oblíbeným nápojem s vysokým obsahem kofeinu, který má spoustu pozitivních účinků na lidské tělo a mysl. Stimuluje náš nervový systém, díky čemuž je skvělým nakopávačem. Káva dodává energii, zlepšuje efektivitu práce, napomáhá k The post Káva může poškozovat žaludeční sliznici appeared first on magazín Energie života.

Duševní problémy ohrožují fyzické zdraví

15.05.2023 23:20  Duševní problémy postihují v Česku takřka 30 procent dospělé populace. Informace o takto vysokém číslu zveřejnil začátkem roku 2022 Národní ústav duševního zdraví. Jelikož duševní a fyzické zdraví jsou navzájem propojené, duševní problémy mohou neblaze The post Duševní problémy ohrožují fyzické zdraví appeared first on magazín Energie života.

Horoskop na týden od 8. do 14. května 2023

08.05.2023 19:10  Nepříjemnosti, kterým můžeme čelit, mohou způsobit, že naše úsilí bude neplodné. Naštěstí se můžeme spolehnout na podporu, která nám i za cenu jistých obětí přinese úspěch. Nepřijde ovšem hned, ale za nějakou chvíli. Musíme být [... The post Horoskop na týden od 8. do 14. května 2023 appeared first on magazín Energie života.

Horoskop na týden od 1. do 7. května 2023

01.05.2023 14:50  Dočkáme se velkého povzbuzení, které posílí naši odvahu, rozhodnost a sebevědomí, i když se můžeme někdy cítit osamocení. To nám ale na naší náladě nijak neubere. Budeme se plně koncentrovat, takže případná nedorozumění či zmatky The post Horoskop na týden od 1. do 7. května 2023 appeared first on magazín Energie života.

5 receptů na fitness oběd: Co zdravého si uvařit?

29.05.2023 18:30 Ať už pracujete z kanceláře nebo z domova, v průběhu dne na vás obvykle čeká obědová pauza, během které si dáte něco k snědku. Tentokrát ale odolejte fast foodu a raději vyzkoušejte přípravu chutného fitness oběda, který vám pomůže snadno udržet těžce vydřenou fyzičku. Případně může jít o způsob, jak konečně začít s vytouženým hubnutím.

Womeno estrogen tablety : Mají účinky na menopauzu?

23.05.2023 15:00 Nevyhne se tomu snad žádná žena. Jakmile začneme během puberty menstruovat, startuje proces, na jehož konci na nás čeká menopauza se svými nepříjemnými příznaky, které dovedou dost zásadně ovlivnit náš dosavadní život. Mohl by s jejich zmírněním efektivně pomoci český doplněk stravy Womeno? Hormonální změny se objevují v průběhu celého života a mnohdy jim neuniknou

7 nejúčinnějších přípravků na menopauzu: Recenze a diskuze

16.05.2023 18:20 Dost možná se nacházíte v období, kterému se říká premenopauza, v jehož průběhu ještě nepociťujete žádné příznaky postupně se přibližujícího přechodu. Než však do něj skočíte rovnýma nohama, čeká vás ještě perimenopauza, která předchází klimakteriu, a během které můžete očekávat návaly pocení a horka, vaginální suchost a mnoho dalších negativních jevů, které mohou významně ovlivňovat

Jak na odkyselení organismu v 7 krocích

03.05.2023 00:30 Možné překyselení organismu řeší velké množství lidí. Ačkoliv je za rovnováhu zodpovědná homeostáza, která se zasazuje o udržování stabilního vnitřního prostředí, společně se podíváme na to, jak ji může podpořit jídelníček a několik dalších jednoduchých kroků. Čaj na odkyselení organismu, který lze koupit v každé lepší lékárně, snad nikdy nezažil takovou oblibu, jako v dnešní

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.