Toyota si nechala patentovat manuální řazení se 14 stupni, vlhké sny fanoušků Rychle a zběsile se mo

08.12.2023 17:01 Jen hrdinové filmové série Rychle a zběsile dosud mohli klidně jen na 400metrovém sprintu přeřadit 14krát nahoru a smát se u toho. Brzy se to může stát realitou, i když realitou… Bude to podobně falešné jako v onom filmu.

Nejprodávanější MG v Evropě i v Česku dorazí příští rok v novém. Znovu se spalovacími motory a znovu

08.12.2023 17:01 Tohle auto nelze brát na lehkou váhu, v Evropě letos oslovilo už přes 70 tisíc lidí, české prodeje se blíží se dvěma tisícům a znamenají atak na dvacítku nejžádanějších aut v zemi. A to je dožívající provedení, nové ZS má nabídnout ještě lepší poměr hodnoty a ceny.

Nový extrémní sporťák vypadá jako Batmobil. Je prý rychlejší než F1, po stropě má umět jezdit i se t

08.12.2023 12:00 Tohle auto překonává snad všechno, co jsme kdy viděli reálně jezdit. I když v posledních letech vznikla řada extrémních strojů, žádné se nechlubilo takovými parametry jako Rodin FZero. A žádné nevypadalo až takto brutálně.

Tesla nakonec dodá pár sériových Cybertrucků „normálním” zákazníkům ještě letos, stačí drobnost: 2,7

08.12.2023 12:00 Vypadalo to, že po prezentaci sériové verze a dodání první desítky aut vyvoleným bude Tesla chvíli hledat cesty, jak výrobu auta skutečně nakopnout, v nějaké míře ale zjevně jede. Další auta tak mohou být dodána ještě letos, firma si ale za jejich exkluzivitu nechá patřičně zaplatit.

Nový ruský Robocop na kolech používá sankcemi zakázané díly, vyštrachali Rusové, dělat s tím nejde n

08.12.2023 06:12 Protože Rusové nevyrábí patřičně dimenzované komponenty, sáhli v případě novinky Kamazu po dílech dílech finského Sisu a amerického Allisonu. Nic z toho by se do Ruska nemělo dostat, ale jak vidno…

Německá policie odstartovala projekt, který vás může připravit o řidičák, i když jste nic špatného n

08.12.2023 00:30 Aktivismus německé policie v některých oblastech je pozoruhodný. Nově se tak můžete v Německu setkat se „zdravotní policií”, což ale není připodobnění „módní policii”, nýbrž skutečná policie, která bude zakazovat řízení už za neprojití kontroverzním testem.

Úplně poslední Golf s legendárním motorem VR6 se dá koupit dodnes jako nový, v prodeji je jediný tak

08.12.2023 00:30 Když se tohle auto prodávalo jako nové, trochu jsme nad ním ohrnovali nos, vedle rozverného BMW 130i působilo poněkud inertně. Tehdy ale nikdo netušil, že něco takového už nikdy znovu nepřijde, dnes se k této derniéře můžete vrátit v úžasně zachovalém stavu.

Mercedes odmítá odpískat C 63 AMG se čtyřválcem místo V8, i když ho nikdo nechce. Je prý „velmi, vel

07.12.2023 19:01 Mercedes už dřív naznačil, že bude bazírovat na nabízení pouze této kontroverzní koncepce, i když její přijetí je mezi zákazníky téměř bezvýhradně negativní a smysl nedává z technického ani řidičského hlediska. Teď potvrdil, že cesty zpět opravdu není.

Zaměstnanci Lamborghini mohou mluvit o práci snů, poznají čtyřdenní pracovní týden, přesto dostanou

07.12.2023 19:01 Jako by práce pro slavnou automobilku a na jejích výjimečných vozech nebyla sama o sobě džobem snů, dočkají se zaměstnanci Lamborghini čtyřdenního pracovního týdne. Ročně tak přijdou k až 31 volným dnům navíc, po stránce finanční je to přitom bolet nebude.

Volkswagen se zbaví nejméně 20 procent zaměstnanců v administrativě, výroba v Německu se propadla o

07.12.2023 19:01 „Je křišťálově jasné, že v mnoha oblastech budeme muset pracovat s menším počtem lidí,” sdělil zaměstnancům VW šéf firmy Thomas Schäfer. Divit se tomu nemůže asi nikdo soudný - Němci zaseli vítr a teď sklízí bouři.

Podle Muska „šílená” stávka proti Tesle v Evropě dál bují, i nepracující Nory ale automobilka obejde

07.12.2023 19:01 Vypadá to, že stávkovat proti Tesle bude muset začít celá Evropa, aby Elon Musk kapituloval a přistoupil na požadavky pouhých 130 švédských zaměstnanců, u kterých vše začalo. Zatím to nevypadá, že by se k něčemu takovému schylovalo.

Elektromobily překvapivě přijdou o část amerických dotací. Tesly či Fordy to zdraží o 85 tisíc, může

07.12.2023 13:01 Změna schématu podpor byla avizována, čekali jsme ale, že pravidla budou znovu rozvolněna a v podstatě všichni dostanou všechno. Realitou je překvapivě pravý opak.

Poslední video tragicky zesnulého Kena Blocka vás donutí uronit slzu nejen nad jeho smutným osudem

07.12.2023 13:01 Nečekali jsme, že se od něj ještě něčeho dočkáme, nakonec se ale ukázalo, že před svou tragickou nehodou stihl natočit ještě jednu Gymkhanu. Té ale opět „chybí zvuk”, a tak si na rozloučenou s tímto mágem možná raději pustíte jeho předchozí videa.

Suzuki odhalilo nový Swift pro Evropu a ušetřilo ho nesmyslů. Bude to „normální” levné auto i po řad

07.12.2023 07:30 Bohužel jsme se dostali do situace, kdy „nová věc” automaticky neznamená „lepší věc” pro ty, kteří si ji mají pořizovat. Zachovat status quo tak najednou může být výhodou, nový Swift z ní velmi pravděpodobně bude těžit.

Jedním z nejspolehlivějších moderních Fordů je levný a trochu zapomenutý Ka+, možná stojí za úvahu

07.12.2023 02:20 Na evropských trzích se dlouho neohřál, možná jste i zapomněli, že vůbec existoval. Nejvíce žádoucí zboží to tedy nebylo, o to zajímavěji se může jevit dnes. Je to totiž hodně levné auto, které se ukázalo být velmi spolehlivým.

Následujíci měsíc
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.