Babišová, Eva Pavlová, Středulová i advokát Neruda: Galerie prvních dam a jednoho pána

15.08.2022 04:10  Za půl roku si Češi v přímé volbě zvolí nového prezidenta. A z klání vzejde nejen nová hlava státu, ale také první dáma, případně poprvé v historii první muž. Deník Aha! zkompletoval galerii možných hezčích poloviček!

Přeběhlík Seagal v TV u Putinova propagandisty Solovjova: Jsem Rus, jsem tady doma!

14.08.2022 22:40  „Jsem Rus. Tohle je můj domov,“ prohlásil veterán hollywoodských akčních filmů Steven Seagal v pořadu předního kremelského propagandisty Vladimira Solovjova. S ním se přátelí podobně, jako se honosí přátelstvím se samotným prezidentem Vladimirem Putinem. Ten mu skutečně udělil ruské občanství a také diplomatickou roli; americký herec má předky z carského Ruska, spíš než o Rusy však jde o Židy a možná o asijské, sibiřské národy.

500 jídel denně a polní kuchyně z války: Bobeš vypráví, jak se snažili pomoct hasičům v Hřensku

14.08.2022 17:10  Požár v Českém Švýcarsku zaskočil každého, nikdo na něj nebyl připravený. Hasiči ze zpočátku spoléhali na i na pomoc tamních obyvatel. Mezi nimi byl i Bobeš Rajtr, který společně s přítelkyní a přáteli pomáhal vyvářet. A to až 500 jídel denně.

Manžel spisovatelky zemřel na ALS: Před smrtí jí pomohl najít novou lásku!

14.08.2022 11:00  Spisovatelka Deidre Faganová byla se svým manželem Bobem šťastná jedenáct let. Rodinné štěstí narušila krutá diagnóza. Bobovi ve třiačtyřiceti letech diagnostikovali amyotrofickou laterální sklerózu . Nemoc měla rychlý průběh a Bobovým posledním přáním bylo, aby byla jeho manželka znovu šťastná. V posledních chvílích svého života ji dokonce dal dohromady s jejím kolegou, který rodinu podporoval v nejtěžších chvílích.

Boj o život Barnabáše stál už statisíce. Lidé rychle pomohli, peníze ale stále chybí

14.08.2022 04:50  Barnabáš je něžný obr, kterého se někdo zbavil nelidským způsobem. Uvázal ho u silnice na východním Slovensku, pes se vysmekl a vběhl pod auto. Spolku, který jej zachránil, zůstaly za jeho operaci a léčbu dluhy. S jejich úhradou pomohli i čtenáři Blesk tlapek.

Podcast: Když princ se stane princeznou. Česko má první LGBTQ+ pohádky pro děti

13.08.2022 23:20  Princezna se nemusí vždycky vdát za krásného prince a stanout po jeho boku. Tento a podobné stereotypy se snaží rozbít první české LGBTQ+ pohádky pro děti od šesti let. Vytvořil/a je vizuální umělec/kyně JaCobra s dalšími spolupracovníky. Ve čtyřech příbězích v Barevných pohádkách se dočteme, že i princ v sobě může objevit princeznu, a že dvě čertice mohou vládnout peklu lépe než samotný Lucifer.

Masakr v Černé Hoře: Útočník zabil 11 lidí včetně dvou dětí. Střílel po kolemjdoucích!

13.08.2022 17:30  Útočník v černohorském městě Cetinje zastřelil 11 lidí včetně dvou dětí, při incidentu sám zahynul, informovala černohorská média. Podle deníku Vijesti muž střílel po kolemjdoucích v okolí svého domova, útok odstartovala rodinná hádka.

Šéf rozvědky Mlejnek se stýkal s obviněným Redlem z kauzy Dozimetr? GIBS popírá, že by to prověřoval

13.08.2022 12:20  Generální inspekce bezpečnostních sborů odmítla jako nepravdivé zprávy, že začala prověřovat ředitele Úřadu pro zahraniční styky a informace Petra Mlejnka kvůli úniku informací v kauze údajné korupce v dopravním podniku Dozimetr. Únik informací v tomto případě sice inspekce prověřuje, ale se šéfem rozvědky to podle ní nijak nesouvisí. GIBS to v pátek uvedla v tiskové zprávě. O Mlejnkovi se začalo hovořit kvůli jeho opakovaným kontaktům s lobbistou Michalem Redlem, který je v kauze Dozimetr stíhaný.

Janečkova kněžka Lilia pobuřuje na sociálních sítích: Zákaz kvůli pornu?!

13.08.2022 06:50  Éterická kněžka Lilia Khousnoutdinova se snaží bořit tabu ohledně ženství, porodů nebo třeba kojení. Jenže ne každému jsou tato stále ještě poněkud ožehavá témata příjemná – a tak se snadno stane, že na sociálnch sítích někdo takové příspěvky nahlásí jako škodlivé.

Recept na pravé chodské koláče: Pekařky z Bořic radí, jak je dokonale nazdobit

13.08.2022 00:50  Sladká vůně se line Domažlickem. Začínají Chodské slavnosti a všichni chtějí mít na stole tradiční koláč. V pekárně rodiny Vondrovicových v Bořicích teď pečou tisíce těchto vyhlášených pochoutek dnem i nocí.

Ze zanedbané čtvrti je podle náměstka Hlaváčka „malé Sillicon Valley“. Povodeň stvořila lukrativní K

12.08.2022 19:10  Architekt, urbanista a náměstek primátora Petr Hlaváček pro Blesk popsal, jak se Karlín proměnil po tom, co z něj před 20 lety tisíciletá voda odnesla 25 domů a  vyhnala ze svých bytů tisíce obyvatel. Nyní je to takový „malý Berlín“ nebo „malé Silicon Valley“. Z hlediska životního stylu patří mezi nejatraktivnější části města, přitom před 20 lety se o žádnou výkladní skříň Prahy nejednalo. Přesto že se obnova této čtvrti velmi podařila, v celém městě takto postupovat nelze, připouští.

Proklatě nízké přistání! Letadlo málem v Řecku srazilo lidi u ranveje

12.08.2022 13:22  Neuvěřitelné přistání se odehrálo na řeckém ostrově Skiathos. Nadšenci čekali na přistání letadla u tamního letiště s připravenými telefony, ovšem netušili, že průlet stroje společnosti Wizz Air, bude tak těsný! Letadlo jim prolétlo děsivě blízko nad hlavami a těsně minulo plot dělící přistávací plochu. Jednu z dívek dokonce strhla tlaková vlna.

Porod Evy Burešové už je na spadnutí: Bolesti a období „bez mozku"!

12.08.2022 07:50  Talentovaná herečka a zpěvačka Eva Burešová často sdílí na sociálních sítích záběry svého stále se zvětšujícího těhotenského bříška. Byť má porod už "za pár", snaží se stále žít aktivně. Jenže jak sama zjišťuje... už to vůbec není tak jednoduché!

Mohutný požár se znovu rozhořel v Bordeaux: 2000 evakuovaných lidí, hasiči mluví o „příšeře“

12.08.2022 02:11  Lesní požár u francouzského Bordeaux, který se rozhořel v úterý odpoledne, už pohltil 6800 hektarů vegetace a nadále se rozšiřuje. S plameny bojuje 1100 hasičů, oheň ale stále ještě nemají pod kontrolou, a na jihozápad Francie míří proto další posily. Do departementu Gironde se dnes chystá také premiérka Élisabeth Borneová a ministr vnitra Gérald Darmanin, uvedla agentura AFP a stanice BFM TV.

Jiřík si užívá s bráškou SMA navzdory: Díky drahému léku teď může řádit na trampolíně

11.08.2022 20:31  Čím dál tím lepší! Tříletý Jiříček, který trpí obávanou spinální svalovou atrofií, se stále zlepšuje a je vidět, jak ho správné dětské řádění baví. Rodiče to ukázali i na posledním videu, na kterém Jiřík se svým o tři roky starším bráškou dovádí na trampolíně.

Následujíci měsíc
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.

Hledaná slova