Obchodovat s kryptoměnami je možné na nové burze DASE

14.06.2024 21:50 Zakladatelé největší české kryptoměnové směnárny odpoledne spustili novou krypto burzu s názvem DASE . Její oficiální launch proběhl v rámci konference BTC Prague v pražských Letňanech. „Máme ambici stát se jedničkou pro všechny evropské tradery a zároveň znovu potvrdit, že Česko je kryptoměnovou kolébkou,“ říká Marek Kyrsch. Ten společně s Martinem Čechem stojí za kryptoměnovou směnárnou Anycoin.

Z mediální novely zmizí povinnost operátorů hlásit ČT, kdo má připojení

14.06.2024 15:31 Ministerstvo kultury vyškrtne z mediální novely pasáž, která ukládala operátorům, aby předali České televizi a Českému rozhlasu databázi zákazníků s internetovým připojením. Po jednání s ministrem kultury to oznámil šéf asociace mobilních operátorů Jiří Grund.

Přichází nová česká peněženka na kryptoměny Trezor Safe 5 včetně verze jen pro bitcoin

14.06.2024 15:31 Společnost Trezor Company, která spadá do české skupiny SatoshiLabs, oznámila novou peněženku na kryptoměny Trezor Safe 5. Firma ho cílí hlavně na aktivní uživatele krypta.

Mistrovství Evropy ve fotbale odvysílají Česká televize a Radiožurnál

14.06.2024 15:31 V Německu dnes začíná Mistrovství Evropy ve fotbale. Na programech ČT sport, ČT2 a ČT sport Plus poběží všech 51 utkání v přímém přenosu. Další obsah nabídne nová HbbTV aplikace a web ČT sport.

Lepší.TV umožňuje nastavit rychlost přehrávání

14.06.2024 10:20 Uživatelé aplikace Lepší.TV nyní mohou ovládat rychlost přehrávání pořadů. V aplikaci je také nové čitelnější písmo a součástí balíčku HBO je přístup do streamovací služby Max.

Potvrzeno. Televizi Barrandov definitivně získal Jan Čermák

14.06.2024 10:20 Nový dokument zveřejněný v obchodním rejstříku potvrzuje, že televize Barrandov je už kompletně pod kontrolou brněnského podnikatele Jana Čermáka.

Křetínský nezíská Atos, Similarweb a Slováci rozjíždí vývoj v Česku, Raspberry Pi je na burze

14.06.2024 10:20 Největší investice do evropského čipového startupu. Apple Vision Pro míří do Evropy. Mistral má dalších 600 milionů eur. Zprávy z IT, každý pátek na Lupě.

Legislativní rada vlády pustila dál nový kyberbezpečnostní zákon

13.06.2024 23:00 Upravený návrh zákona o kybernetické bezpečnosti napodruhé Legislativní radou vlády prošel. Její předseda a ministr pro legislativu Michal Šalomoun vydal materiálu kladné stanovisko. Předkladatel Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost musel svůj návrh v dubnu přepracovat poté, co LRV projednávání materiálu s četnými připomínkami přerušila.

Kaprain zkoumá efektivitu a potenciál médií, která patří pod Mafru

13.06.2024 17:20 Investiční skupina Kaprain se stále seznamuje s fungováním mediální skupiny Mafra, kterou převzala v únoru společně s chemičkou Synthesia. Nový majitel doplnil tento týden dozorčí radu.

Česko se přiblížilo investici do výroby čipů za 44 miliard. Zájem hlásí také firmy z Tchaj-wanu

13.06.2024 17:20 Jednání české vlády s americkou společnosti Onsemi a rozšíření výroby čipů v Rožnově pod Radhoštěm pokračují. Ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela se včera opět setkal s výkonným ředitelem firmy Hassanem El-Khourym. “Věřím, že jsme se dnes opět posunuli o něco dál,” uvedl Síkela.

Češi vytvořili oficiální trailer k nejnovějšímu rozšíření fenoménu World of Warcraft

13.06.2024 17:20 České animátorské, 3D a VFX studio NICE! Václava Krbůška a Radima Zeifarta vytvořilo další trailer k hernímu online fenoménu World of Warcraft. Zaměřuje se na chystané rozšíření The War Within, které zanedlouho vstoupí do beta verze. Trailer zatím na YouTube vidělo skoro 600 tisíc lidí.

Seznam.cz chystá vlastní konkurenci WhatsAppu či Facebook Messengeru

13.06.2024 11:30 Internetová firma Seznam.cz vyvíjí vlastní komunikační službu. Půjde o obdobu komunikátorů jako je Facebook Messenger či WhatsApp. Pracovní název služby je Seznam Messenger, datum spuštění ještě není jasné.

Startuje BTC Prague, láká na zvučná jména kryptoměnového světa

13.06.2024 11:30 Na výstavišti v pražských Letňanech začíná největší bitcoinová konference v Evropě. BTC Prague potrvá tři dny a objeví se na něm špičky světové kryptoměnové scény. Mezi řečníky vystoupí šéf jedné z největších veřejně obchodovatelných společností Michael Saylor. Přítomna bude i česká a slovenská bitcoinová reprezentace v zastoupení Pavla Stick Rusnáka, Josefa Tětka, Pavla Luptáka nebo Ley Petrášové.

Vaše lajky jsou nyní soukromé. Sociální síť X začala skrývat, kdo lajkoval příspěvky

13.06.2024 11:30 Sociální síť X začala před uživateli skrývat identitu profilů, které lajkovaly příspěvky jiných účtů. Novinku oznámila na svém vývojářském účtu. Upozornění na změnu se už začalo zobrazovat také uživatelům.

Polská komerční televize nakoupila sadu pohádek od České televize

13.06.2024 11:30 Celoplošná polská komerční televize TV Puls nakoupila šestnáct celovečerních pohádek natočených pro Českou televizi či v její koprodukci. Rozšířila tak předchozí spolupráci.

Následujíci měsíc
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.