Depresi střídá naděje. Po hrůzném období to vypadá na lepší časy

08.12.2023 09:50 Dlouho nebylo pro výrobce smartphonů v Evropě tak špatně, jako ve třetím čtvrtletí letošního roku. Jak uvádí agentura Counterpoint Research, lidé nikdy nepoužívali své smartphony tak dlouho jako nyní. Globálně však v říjnu došlo k zlepšení a analytici jsou v tomto směru optimističtí.

Všechny je teď v akci koupíte pod 10 tisíc Kč. Přitom jsou úplně rozdílné

08.12.2023 03:43 Ve střední třídě smartphonů je opravdu nabito. A telefony tu dovedou být i překvapivě různorodé, což ukazuje trojice, kterou jsme porovnali: Sony Xperia 10 V je kompaktní, Vivo V29 5G vsadilo na styl, HTC U23 Pro je pak konzervativnějším zástupcem s důrazem na fotoaparát.

Je to průměrný telefon s prémiovým designem a zpracováním

07.12.2023 11:01 Oppo začalo na českém trhu prodávat nový model A79. Označení naznačuje, že to je telefon nižší střední třídy. Výbava je průměrná, design a zpracování tradičně prémiové. Startovní cena rozhodně není podbízivá.

Rychle rostoucí značka ukazuje, že dokáže i dost slušné přístroje

07.12.2023 06:02 Na český trh brzy zamíří Infinix Zero 30, model vyšší střední třídy s důrazem na styl a selfie fotky. Telefon umí zaujmout i zbytkem výbavy, počítejte však s poněkud sebevědomou cenou.

Apple drtí český trh s chytrými hodinkami. Globálně však jeho podíl klesá

06.12.2023 07:21 Podle údajů internetového obchodu vládne českému trhu s chytrými hodinkami zcela jasně Apple. Jeho Apple Watch v uplynulých letech navýšily podíl natolik, že mají přes polovinu trhu. Globální trh se přitom chová v podstatě opačně a Apple na něm obzvlášť v posledních čtvrtletích ztrácí.

Velké a větší, levné i drahé. Jaký tablet vybrat k Vánocům?

06.12.2023 02:00 Tabletům se v poslední době docela daří, výrobci navíc dovedou zaujmout modely s příznivou cenou, dobrou výbavou a třeba i specialitami jako extra velká obrazovka nebo odolnost. Prohlédněme si teď výběr od těch nejlevnějších až po prémiové, abyste věděli, který bude tím správným dárkem.

Únik ukazuje podobu nových Samsungů S24. Důležitější budou funkce

05.12.2023 20:50 Design novinek je povedený, ale zase ne revoluční. Samsung v tomto směru nechce experimentovat. Ani výbava nenabídne nic překvapivého, podstatný bude tentokrát software. A podle mnoha úniků to bude velké.

O2 má novou Datamánii. Nabízí 1 000 GB a ukazuje nový trend

05.12.2023 14:30 O2 spouští novou nabídku pro svou řadu Datamánie. Podstatné je, že celá řada bude nyní dostupná celoročně, ale za akční ceny jen po omezenou dobu. Novinkou je karta s 1 000 GB dat a také předplacenkový neomezený tarif. I když označení předplacenka je vlastně špatně.

Smartphone skoro od Volva není drahý a vypadá parádně

05.12.2023 03:30 Značka kdysi působila i v Česku, ale u nás i jinde ve světě ji potápěl mizerný poprodejní servis. Proto Meizu na začátku roku převzal výrobce automobilů Geely, kterému patří i v Evropě dobře známé Volvo. Meizu tak žije dál a boduje systémem, který má propojit telefony s auty.

Dostanou data zdarma a mohou je proměnit v neomezená. Ne však pro sebe

04.12.2023 10:50 Nejen tuzemští operátoři v těchto dnech odměňují své zákazníky. Vánoční nabídky si přichystali i ti zahraniční. Například zákazníci slovenské pobočky O2 získají letos zdarma omezenou porci mobilních dat. Poměrně snadno ji mohou proměnit na neomezená data. Jenže sami si je neužijí.

Chechtající se mobil byl jejich dost opožděnou prvotinou

04.12.2023 05:10 Když představili svůj první mobil, tak už několik slavných značek neexistovalo a sláva jiných pomalu končila. Jenže dnes patří mezi pět největších výrobců smartphonů na světě. Především počátek mobilní historie značky Oppo je v Evropě téměř neznámý.

Firemní design doladěný k dokonalosti. Ukazuje se prodejní hit Samsungu

03.12.2023 13:20 Pro Samsung je řada A velmi důležitá, globálně představuje největší část prodaných přístrojů. Příští generace pro rok 2024 ponese na konci číslo 5. Zatím je venku jen nejzákladnější model A05, ale nyní se můžeme podívat i na zatím nejvýše postavený přístroj A35.

Těžko za ty peníze najdete lepší smartphone. Test Motoroly G54 Power

03.12.2023 02:21 Skvělý poměr ceny a výkonu nabídne model Motorola Moto G54 Power Edition. Přednostmi telefonu jsou především velká baterie, dostatek výkonu, štědrá paměťová verze a hlavně nízká cena. A k tomu i něco navíc, co konkurence nemá.

Tato krabička umí vyřadit nejen iPhony. V ohrožení jsou i ostatní zařízení

02.12.2023 04:40 Unikátní nástroj pro technologické nadšence. Tak tuto malou plastovou krabičku s displejem a tlačítky prezentují někteří prodejci. Mládež ji využívá k různým žertíkům, dobrý sluha se však může snadno proměnit ve zlého pána. V nebezpečí byly zprvu zejména iPhony.

Na střední třídu má výbornou výbavu. Design je ovšem poněkud zvláštní

02.12.2023 04:40 Honor představil nejnovější modely ze své číselné řady. Nesou v označení kulatou stovku, takže se asi mimo Čínu nepodívají. Velký důraz je kladený na design, ale ani výbava není rozhodně ošizená. Na střední třídu je výborná.

Následujíci měsíc
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.