Smartphony Huawei prý samy mažou nepohodlná videa z telefonu

04.12.2022 13:20 Problém se týká uživatelů v Číně a videí, která zaznamenávají tamní protesty proti koronavirovým uzávěrám. Telefony jiných čínských značek touto funkcí zřejmě nedisponují.

Nejelegantnější smartphone roku. Test Motoroly Edge 30 Neo

04.12.2022 02:20 Stylových smartphonů na trhu rozhodně není málo, ovšem asi nikomu se nepovedlo udělat takto elegantní, příjemně lehký i tenký a vcelku kompaktní smartphone jako právě Motorole. Výborný design ovšem úplně nepřehluší několik kompromisů ve výbavě, na které si musíte dát pozor.

Populární SMS jsou právě třicet let staré. Do Česka přišly později

03.12.2022 10:10 Čtvrtek 3. prosince 1992 se vepsal do mobilní historie. Tehdy byla totiž odeslána vůbec první textovka na světě. Její odesílatel popřál příjemci veselé Vánoce. Češi si však na možnost posílat SMS museli ještě pár let počkat.

Podvrhnout vaše telefonní číslo není složité. Ihned se obraťte na operátora

03.12.2022 04:40 Telekomunikační technologie umožňují maskovat se jiným telefonním číslem, než ze kterého je hovor uskutečněn. Souvisí s tím však takzvaný spoofing, tedy podvod spočívající v podvržení telefonního čísla. Zákazníci by takové případy neměli brát na lehkou váhu a měli by je hlásit svému operátorovi.

Dobrý chytrý náramek předčí očekávání. Vybíráme ten správný k Vánocům

02.12.2022 07:21 Chytré náramky mají pověst zařízení se základními funkcemi, ovšem není radno je podceňovat. Ačkoli je zde skutečně řada ryze obyčejných modelů, tak spousta z nich má jedno nebo i víc es v rukávě. Jaké pořídit jako vánoční dárek?

Hodně konzervativní. Takto bude vypadat nový dostupný samsung

02.12.2022 01:50 Unikl vzhled chystaného Samsungu Galaxy A34. Nic převratného nečekejte, v designu se v poslední době drží Samsung zpátky a žádné převratné kreace od něj rozhodně čekat nemůžeme.

Vyzkoušeli jsme čínské zvětšovače displejů. Fungují i nefungují

01.12.2022 14:10 Možná je znáte z reklam na sociálních sítích. Udělátko vám zvětší displej smartphonu, takže podle reklam může na film koukat celá rodina. Čínské zvětšovače displejů jsou laciné, zázraky od nich nečekejte.

Místo dalších dat příjemné zlevnění. Italský zázrak dá 120 GB za hubičku

01.12.2022 14:10 Do povědomí nejen italských mobilních uživatelů se dostal svou bezkonkurenční tarifní nabídkou, která za lákavou cenu obsahuje velmi štědrou porci mobilních dat. Několikrát do roka přijde s ještě štědřejším tarifem, který má přilákat nové zákazníky. Nyní Iliad načas změnil strategii, před Vánoci totiž zlevnil svůj standardní tarif.

Následujíci měsíc
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.