Nový John Wick sejme 700 nepřátel, řekne 17 slov a trvá tři hodiny. Famózní akci ale prodlužuje nudo

23.03.2023 06:31 Keanu Reeves se do kin prostřílel s filmem John Wick: Kapitola 4. Bohužel obsahuje nejen skvělý vizuál a úžasnou bojovou choreografii. Článek Nový John Wick sejme 700 nepřátel, řekne 17 slov a trvá tři hodiny. Famózní akci ale prodlužuje nudou se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Nejsme šílenci, říká Radim Palán. Na lyžích překonal rychlost 248 km/h a zapsal se do dějin

23.03.2023 06:31 Na sjezdovce by s klidem předjel i rychle jedoucí auto na dálnici. A potvrdil to dnes ve Francii, kde stanovil nový český rekord. Článek Nejsme šílenci, říká Radim Palán. Na lyžích překonal rychlost 248 km/h a zapsal se do dějin se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Křetínský posílil ve francouzském Fnac Darty. S podílem v hodnotě 5,6 miliardy je největším akcionář

22.03.2023 19:50 Ve Francii je jeden z nejbohatších Čechů investičně velmi aktivní. Kupuje média, veřejně obchodovatelné společnosti i nemovitosti. Článek Křetínský posílil ve francouzském Fnac Darty. S podílem v hodnotě 5,6 miliardy je největším akcionářem se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Rusko a Bělorusko nebudou ani na hokejovém mistrovství světa v Česku, rozhodla federace

22.03.2023 19:50 Mezinárodní hokejová federace uvádí, že zákaz plyne z obav o bezpečnost všech účastníků. Článek Rusko a Bělorusko nebudou ani na hokejovém mistrovství světa v Česku, rozhodla federace se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Za slávou utekl z domu, teď je v Guinnessově knize rekordů. Nikdo není oblíbenější než The Weeknd

22.03.2023 19:50 Kanadský zpěvák se stal jediným umělcem na Spotify s více než 100 miliony měsíčních posluchačů. A nejen to. Článek Za slávou utekl z domu, teď je v Guinnessově knize rekordů. Nikdo není oblíbenější než The Weeknd se nejdříve objevil na CzechCrunch.

COOP nasadil umělou inteligenci proti zlodějům. V prodejně nás chytila při krádeži vína

22.03.2023 19:50 Algoritmus vyhodnocuje rizikové chování zákazníků. Před nepoctivci ohlídá i bezobslužné prodejny, které se mají v budoucnu stát nadějí pro venkov. Článek COOP nasadil umělou inteligenci proti zlodějům. V prodejně nás chytila při krádeži vína se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Nová česká hra vás zve do tajemné říše za zdí. Inspirovaly ji ilustrace Adolfa Borna i filmy Karla Z

22.03.2023 19:50 Beyond the Wall od party přátel ze studia Rocking Toy v lecčems připomíná i tvorbu od Amanita Design. Po telefonech teď vychází i na PC. Článek Nová česká hra vás zve do tajemné říše za zdí. Inspirovaly ji ilustrace Adolfa Borna i filmy Karla Zemana se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Severočeský výrobce skla Klimchi bojuje s krizí po svém. Namísto propouštění šlape do výroby

22.03.2023 19:50 Značka Klimchi si vzala za cíl růst i navzdory okolnostem, které sklářský průmysl brzdí. Své sklo chce ve větším dodávat i českým zákazníkům. Článek Severočeský výrobce skla Klimchi bojuje s krizí po svém. Namísto propouštění šlape do výroby se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Seznamování online je peklo. Ale lidé se vracejí, říká Čech z globálně největší aplikace pro lesby

22.03.2023 19:50 „Generace Z nemá velká očekávání. Ví, že seznamky stojí za houby, ale že je to nejlepší cesta, jak se seznámit,“ říká Jakub Chour z aplikace HER. Článek Seznamování online je peklo. Ale lidé se vracejí, říká Čech z globálně největší aplikace pro lesby se nejdříve objevil na CzechCrunch.

V Žatci vyroste sportovní hala inspirovaná venkovem. Navrhli ji architekti ze Španělska

22.03.2023 19:50 V Žatci chybí zázemí pro míčové hry, což by se ale mělo brzy změnit. Vyrůst by zde totiž měla hala, která bude díky svému pojetí novou dominantou města. Článek V Žatci vyroste sportovní hala inspirovaná venkovem. Navrhli ji architekti ze Španělska se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Nákupy bez jednorázových obalů v hledáčku obchodů. Český startup na ně z Evropy získal 120 milionů

22.03.2023 19:50 Pražská firma Miwa Technologies umožňuje zákazníkům v supermarketech nakupovat do opakovaně použitelných nádob. Dostala se do obchodů napříč Evropou. Článek Nákupy bez jednorázových obalů v hledáčku obchodů. Český startup na ně z Evropy získal 120 milionů se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Lidem pomáháme najít skvělý job. Hledají smysluplnost a dobrou atmosféru, říká Milan Fořt z Jobs.cz

22.03.2023 08:51 Pracovní trh se proměňuje a s ním nejen podoba oblíbeného pracovního portálu Jobs.cz, ale také přístup značky k tomu, co lidem i firmám nabízí. Článek Lidem pomáháme najít skvělý job. Hledají smysluplnost a dobrou atmosféru, říká Milan Fořt z Jobs.cz se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Umělá inteligence zásadně zrychlí vědu, pomáhá ale i zločincům, říkají Pěchouček s Rehákem

22.03.2023 08:51 Michal Pěchouček a Martin Rehák byli hosty CzechCrunch Podcastu. Jsou absolutní světová špička v byznysu s umělou inteligencí i jejím výzkumu. Článek Umělá inteligence zásadně zrychlí vědu, pomáhá ale i zločincům, říkají Pěchouček s Rehákem se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Přes systémy Apify proteče měsíčně přes petabajt dat. To by nebylo možné bez používání cloudu

22.03.2023 08:51 Pražský startup se při budování svých produktů spoléhá na silnou infrastrukturu AWS, jež umožňuje rychlé škálování podle aktuálních potřeb. Článek Přes systémy Apify proteče měsíčně přes petabajt dat. To by nebylo možné bez používání cloudu se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Z bakalářky nejdůležitější aplikace v telefonu. Záchranka Filipa Maleňáka pomáhá i za hranicemi

22.03.2023 08:51 Mobilní nástroj pro krizové situace využívají už dva miliony Čechů, čím dál více se ale zaměřuje i na zahraniční uživatele. Článek Z bakalářky nejdůležitější aplikace v telefonu. Záchranka Filipa Maleňáka pomáhá i za hranicemi se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Následujíci měsíc
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.