Kůň výměnou za intimnosti. Nové dokumenty popisují, jak fungují vztahy Elona Muska s ženami ve Space

19.06.2024 15:20 Miliardář má podle některých výpovědí problém udržovat hranice mezi osobními a pracovními vztahy. Zatím ho to stálo peníze za mimosoudní vyrovnání. Článek Kůň výměnou za intimnosti. Nové dokumenty popisují, jak fungují vztahy Elona Muska s ženami ve SpaceX se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Jiří Šmejc z PPF ho vyslal na misi do Heureky. Mým úkolem není připravit ji na prodej, říká Chmelař

19.06.2024 15:20 V exkluzivním rozhovoru pro CzechCrunch poprvé od nástupu do čela Heureky David Chmelař mluví o nedávném propouštění, změně vize firmy i o plánech. Článek Jiří Šmejc z PPF ho vyslal na misi do Heureky. Mým úkolem není připravit ji na prodej, říká Chmelař se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Mikýř vyhrál Survivor a za miliony natočil show v O2 areně: Trochu jsme přestřelili, ale kdy jindy?

19.06.2024 15:20 Populární reality show Survivor opanoval youtuber Martin Mikyska, který s vyhranými miliony naložil po svém. Pronajal si největší halu v zemi. Článek Mikýř vyhrál Survivor a za miliony natočil show v O2 areně: Trochu jsme přestřelili, ale kdy jindy? se nejdříve objevil na CzechCrunch.

BMW představilo novou generaci SUV modelu X3. Nabízí hybridní pohony a interiér jako z jiné galaxie

19.06.2024 15:20 Oblíbené SUV kdysi položilo základy svého segmentu a stalo se nejprodávanějším vozem značky. Jeho čtvrtá generace je povedená záležitost. Článek BMW představilo novou generaci SUV modelu X3. Nabízí hybridní pohony a interiér jako z jiné galaxie se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Pro posílení duševního zdraví Gen Z. Čeští AI vědci založili startup, nabírají prvních 15 milionů

18.06.2024 17:51 Rodiče se bojí děti pustit ven samotné na hřiště, zároveň je nechávají absolutně napospas a samotné v online světě, říká zakladatel startupu Elin.ai. Článek Pro posílení duševního zdraví Gen Z. Čeští AI vědci založili startup, nabírají prvních 15 milionů se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Stáli u zrodu startupového Česka. Kaya spravuje miliardy, má dva jednorožce a otevírá pátý fond

18.06.2024 17:51 V portfoliu má kromě miliardového Rohlíku také polský Docplanner. Kaya otevírá již svůj pátý fond, cílí v něm na dvě miliardy. Článek Stáli u zrodu startupového Česka. Kaya spravuje miliardy, má dva jednorožce a otevírá pátý fond se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Po akciích, ETF, kryptu či zlatu nově také dluhopisy. Revolut přidává další investiční nástroj

18.06.2024 17:51 Klienti Revolutu budou moct vybírat až ze 40 firemních či státních dluhopisů, minimální výše investice bude 100 eur či dolarů. Článek Po akciích, ETF, kryptu či zlatu nově také dluhopisy. Revolut přidává další investiční nástroj se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Česko je evropskou dvojkou v digitálním sdílení dat. Podle průzkumu i tak dvě třetiny firem tisknou

18.06.2024 17:51 Druhý ročník reportu Digitalizace podniků 2023 od Asseco Solutions ukázal, že jsme na špičce v elektronickém sdílení dat i kde mají české firmy stále rezervy. Článek Česko je evropskou dvojkou v digitálním sdílení dat. Podle průzkumu i tak dvě třetiny firem tisknou faktury se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Nevyšlo to ani na druhý pokus. Henrik Fisker nepochodil s elektromobily a hlásí bankrot

18.06.2024 17:51 Henrik Fisker po letech opět prožívá těžké chvíle. Již podruhé se jím založená automobilka dostala do situace, kdy byla nucena vyhlásit bankrot. Článek Nevyšlo to ani na druhý pokus. Henrik Fisker nepochodil s elektromobily a hlásí bankrot se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Češi hrají první zápas na Euru. Proti hvězdným Portugalcům jim pomohou i chytré technologie

18.06.2024 17:51 Inteligentní nahrávací systém Panorisu používají kluby, národní týmy i ligy ve světě. Česká reprezentace s ním na Euru vyzve Portugalsko. Článek Češi hrají první zápas na Euru. Proti hvězdným Portugalcům jim pomohou i chytré technologie se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Animák V hlavě 2 převálcoval i Dunu. Úspěšná premiéra ukazuje, že zavedený model Hollywoodu stále fu

18.06.2024 17:51 V hlavě 2 má za sebou jednu z nejlepších premiér animovaného filmu vůbec. Navazuje na hit z roku 2015 odehrávající se v mysli dospívající dívky. Článek Animák V hlavě 2 převálcoval i Dunu. Úspěšná premiéra ukazuje, že zavedený model Hollywoodu stále funguje se nejdříve objevil na CzechCrunch.

100 největších e-shopů Česka: Alza vládne, Rohlík a Datart předběhly Mall, do špičky pronikla i Tesl

18.06.2024 07:20 CzechCrunch již podruhé zmapoval největší hráče české e-commerce podle výše jejich loňských tržeb. Výsledkem je unikátní žebříček. Článek 100 největších e-shopů Česka: Alza vládne, Rohlík a Datart předběhly Mall, do špičky pronikla i Tesla se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Letenky z Prahy nejsou drahé. O cenách našich zájezdů si můžou ve Vídní nechat zdát, říká šéf Čedoku

18.06.2024 07:20 Čedok má za sebou rekordní rok – skoro pětinásobně předběhl předcovidový rok 2019. Může za to především sázka na lety z regionů. Článek Letenky z Prahy nejsou drahé. O cenách našich zájezdů si můžou ve Vídní nechat zdát, říká šéf Čedoku se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Proměna za milion a půl. Z malého vršovického bytu udělaly architektky místo, kde voní dřevo z Besky

17.06.2024 20:40 V pražských Vršovicích šly dolů všechny příčky a nosné zdi pak znovu určovaly dispozice 63 metrového bytu. V něm má každý svůj kout. Článek Proměna za milion a půl. Z malého vršovického bytu udělaly architektky místo, kde voní dřevo z Beskyd se nejdříve objevil na CzechCrunch.

It’s not coming home aneb Kde se vzal slogan anglického nároďáku, ze kterého má legraci celý s

17.06.2024 20:40 Anglie nevyhrála žádnou velkou trofej od roku 1966. Přijde její čas teď? Možná bude stačit, když fanoušci budou skandovat o něco hlasitěji... Článek It’s not coming home aneb Kde se vzal slogan anglického nároďáku, ze kterého má legraci celý svět? se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Následujíci měsíc
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.