Proč se firmám v Česku nelíbí home office? A jak Mironet útočí na Alzu?

24.09.2023 23:40 Pravidelný nedělní přehled zpráv je tady. Co zásadního se u nás i ve světě v uplynulém týdnu odehrálo? Článek Proč se firmám v Česku nelíbí home office? A jak Mironet útočí na Alzu? se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Belgie šla na čtyřdenní pracovní týden špatně. Německo má šanci ukázat, že lze pracovat méně

24.09.2023 23:40 Bude v Evropě stačit pracovat jen čtyři dny v týdnu? Jak dopadly experimenty? O tom píše šéf Welcome to the Jungle Jan Klusoň. Článek Belgie šla na čtyřdenní pracovní týden špatně. Německo má šanci ukázat, že lze pracovat méně se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Nevyhořte v práci s Hughem Jackmanem. Slavný herec aplikuje jednoduché pravidlo

24.09.2023 23:40 Filmový Wolverine ví moc dobře, co je to přepracovanost a vyhoření. Proto se řídí metodou 85/15, kterou jedou i špičkoví sportovci. Článek Nevyhořte v práci s Hughem Jackmanem. Slavný herec aplikuje jednoduché pravidlo se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Samorost a Amanita slaví 20 let i koncertem v Praze. Daří se nám, ale byznys je druhořadý, říká zakl

24.09.2023 23:40 Jakub Dvorský a jeho herní studio Amanita Design si užívají krásné kulatiny. Součástí oslav bude i koncert v pražské MeetFactory. Článek Samorost a Amanita slaví 20 let i koncertem v Praze. Daří se nám, ale byznys je druhořadý, říká zakladatel se nejdříve objevil na CzechCrunch.

V obchodech si stoupám do front, které se pak zastaví, říká ředitel festivalu Rock for People

24.09.2023 13:51 Na Karlínských 20 tentokrát odpovídá ředitel hudebního festivalu Rock for People. Jak se potkal s Bohdalkou a co byl jeho největší fail? Článek V obchodech si stoupám do front, které se pak zastaví, říká ředitel festivalu Rock for People se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Startup Awards 2023 na fotografiích: Osobnosti, networking i drony inspirované kolibříky

24.09.2023 13:51 Druhý ročník soutěže Startup Awards provázeli jednorožci, AI vtipy a především skvělá koncentrace hybatelů startupového světa. Článek Startup Awards 2023 na fotografiích: Osobnosti, networking i drony inspirované kolibříky se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Křetínský prodal podíl v Le Monde, ale chystá se na další média. Budí vášně ve Francii i v bulváru

24.09.2023 13:51 Druhý nejbohatší Čech má údajně zájem o zpravodajskou televizi BFMTV i britský deník Telegraph. A bulváru nedává spát jeho soukromý život. Článek Křetínský prodal podíl v Le Monde, ale chystá se na další média. Budí vášně ve Francii i v bulváru se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Vedle akcií také investice do žalob proti kartelům? Žádný problém, LitFin si na to zakládá fond

24.09.2023 13:51 Společnost LitFin, která financuje soudní žaloby proti monopolům v Evropě, zakládá fond, aby mohla přijímat peníze od více investorů. Článek Vedle akcií také investice do žalob proti kartelům? Žádný problém, LitFin si na to zakládá fond se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Chilli, koriandr a rýžové nudle. Kam vyrazit, když hledáte autentické asijské bistro?

24.09.2023 03:10 Asijské bistro je specifické. Nemělo by být formální a hosty by mělo vtáhnout do tajů pouličních jídel. Kde to v Česku umějí nejlépe? Článek Chilli, koriandr a rýžové nudle. Kam vyrazit, když hledáte autentické asijské bistro? se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Čeští včelaři využívají sílu slunce v boji s nebezpečným roztočem. O jejich úly je zájem i ve světě

24.09.2023 03:10 Varroa destructor je roztoč, který decimuje včelstva ve velkém. Čeští včelaři však vyvinuli speciální termosolární úly, které mu pořádně zatápějí. Článek Čeští včelaři využívají sílu slunce v boji s nebezpečným roztočem. O jejich úly je zájem i ve světě se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Atraktivní vzhled, ještě atraktivnější cena. V Alpách jsme otestovali konkurenta Kodiaqu od SsangYon

23.09.2023 16:14 Do Jižního Tyrolska jsme vyvezli nový Torres, rodinné SUV, které jde na zákazníky zajímavým designem a ještě zajímavější cenou. Článek Atraktivní vzhled, ještě atraktivnější cena. V Alpách jsme otestovali konkurenta Kodiaqu od SsangYongu se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Billa hodlá růst. Postaví 80 prodejen v nové podobě a mezi online supermarkety chce být dvojkou

23.09.2023 16:14 Strategií rakouského řetězce v Česku je zvyšovat tržní podíl tím, že bude ještě blíže zákazníkům. I na internetu nebo na čerpacích stanicích. Článek Billa hodlá růst. Postaví 80 prodejen v nové podobě a mezi online supermarkety chce být dvojkou se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Hra na oliheň, ale doopravdy. Netflix ukázal trailer na reality show ve stylu slavného seriálu

23.09.2023 16:14 Ve Squid Game: The Challenge se 456 soutěžících utká o 4,56 milionu dolarů, což je největší výhra v historii všech reality show. Článek Hra na oliheň, ale doopravdy. Netflix ukázal trailer na reality show ve stylu slavného seriálu se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Multifunkční hala na vesnický způsob. Sokec v Hrušovanech nabízí místním téměř vše

23.09.2023 16:14 Cvičí se tu gymnastika, pořádají koncerty a hraje divadlo. Dole je hospoda, venku klubovna a také hudební zkušebna. Sokec toho zkrátka nabízí mnoho. Článek Multifunkční hala na vesnický způsob. Sokec v Hrušovanech nabízí místním téměř vše se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Německo bude testovat čtyřdenní pracovní týden. Předchozí experimenty ve světě měly úspěch

23.09.2023 16:14 Přes padesát německých firem by se mělo zúčastnit testu, kdy lidé budou pracovat jen čtyři dny v týdnu. Předchozí podobné projekty dopadly dobře. Článek Německo bude testovat čtyřdenní pracovní týden. Předchozí experimenty ve světě měly úspěch se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Následujíci měsíc
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.