Finančník Radovan Vávra testuje. Elektrický koráb od BMW jezdí líp než Tesla, koupil by si ho ale?

26.11.2022 22:40 BMW iX M60 vyjde v plné palbě na 3,5 milionu korun. Touto šestisetkoňovou stvůrou jsme svezli známého milovníka vozů Tesla. Článek Finančník Radovan Vávra testuje. Elektrický koráb od BMW jezdí líp než Tesla, koupil by si ho ale? se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Antique Cinolter oslaví 30 let. Práce starožitníka je velké dobrodružství, říká jeho majitel

26.11.2022 22:40 Známý pražský starožitník Martin Cinolter popisuje, jak se mění trendy v užitém umění a proč jsou diamanty skutečně věčné. Článek Antique Cinolter oslaví 30 let. Práce starožitníka je velké dobrodružství, říká jeho majitel se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Na tom, že je na Zemi osm miliard lidí, nezáleží. Pro planetu je zásadní, odkud jsou a jak se chovaj

26.11.2022 22:40 Důležitější faktor než počet lidí je pro planetu spotřeba potravin či energií. Platí, že mnohem víc obojího potřebují bohaté státy než ty rozvojové. Článek Na tom, že je na Zemi osm miliard lidí, nezáleží. Pro planetu je zásadní, odkud jsou a jak se chovají se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Galaktické Impérium, rebelové a špionážní thriller pro dospělé. Je Andor nejlepší část Star Wars?

26.11.2022 22:40 Seriál Andor je k zhlédnutí už celý. Depresivní dílo mapuje zrod povstání, o němž vyprávějí nejznámější díly Star Wars. Je lepší než ony? Článek Galaktické Impérium, rebelové a špionážní thriller pro dospělé. Je Andor nejlepší část Star Wars? se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Krypto se otřásá a bitcoiny na burzách jsou v ohrožení. Proč a jak používat hardwarové peněženky?

26.11.2022 12:20 Krach burzy FTX přinesl nejistotu a zvedl zájem o kryptopeněženky. Právě na nich mohou být bitcoiny a spol. nejvíce v bezpečí. Článek Krypto se otřásá a bitcoiny na burzách jsou v ohrožení. Proč a jak používat hardwarové peněženky? se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Žádné Los Angeles, ale Ústí. Na severu Čech vyrostla kamenná vila hollywoodských parametrů

26.11.2022 12:20 Kámen, příroda a luxus – přesně to definuje sídlo, které vzniklo v Ústeckém kraji. Jedná se o opulentní vilu v nízkoenergetickém standardu. Článek Žádné Los Angeles, ale Ústí. Na severu Čech vyrostla kamenná vila hollywoodských parametrů se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Vlaky se součástkami z Asie jezdily tři týdny, teď tři měsíce. Letos moc neporosteme, říká Josef Prů

26.11.2022 12:20 Loni výrobce 3D tiskáren Prusa Research utržil 2,5 miliardy korun, letos čeká podobný výsledek. Problémy s dodávkami prý přetrvávají. Článek Vlaky se součástkami z Asie jezdily tři týdny, teď tři měsíce. Letos moc neporosteme, říká Josef Průša se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Navrhl nejznámější kabelku z Itálie a udělal z Gucci svěží značku. Teď za potlesku odchází

26.11.2022 01:40 Alessandro Michele působil ve značce Gucci dvacet let. Dal jí novou estetiku a zčásti smázl rukopis svého předchůdce Toma Forda. Článek Navrhl nejznámější kabelku z Itálie a udělal z Gucci svěží značku. Teď za potlesku odchází se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Připravte se na pořádné burácení. Mistrovství světa v rallye míří poprvé v historii i do Česka

26.11.2022 01:40 To nejlepší ze světové rallye se představí také v Praze. Plán fanoušků této disciplíny je tak v říjnu příštího roku jasný. Článek Připravte se na pořádné burácení. Mistrovství světa v rallye míří poprvé v historii i do Česka se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Kevin Bacon pod stromeček? Vyšel vánoční speciál Strážců galaxie a je to skvělá, dojemná zábava

26.11.2022 01:40 Disney poslalo na obrazovky svůj vánoční speciál. Podle prvních reakcí jsou noví Strážci galaxie jedním z nejlepších příspěvků do univerza Marvelu. Článek Kevin Bacon pod stromeček? Vyšel vánoční speciál Strážců galaxie a je to skvělá, dojemná zábava se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Tip na výlet: Příběh zrození v kameni. Objevte kouzlo Braunova betlému nedaleko Kuksu

26.11.2022 01:40 Připomeňte si pravý příběh Vánoc na procházce, která vás provede krásou vrcholného baroka tesaného do kamene. Článek Tip na výlet: Příběh zrození v kameni. Objevte kouzlo Braunova betlému nedaleko Kuksu se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Britská fintechová banka ze stáje PPF poprvé hlásí zisk. Překlopila se do něj v říjnu a roste násobn

26.11.2022 01:40 V „bance pro banky“ ClearBank má PPF o něco méně než poloviční podíl. Fintechová společnost dramaticky bobtná a vyráží do dalších zemí. Článek Britská fintechová banka ze stáje PPF poprvé hlásí zisk. Překlopila se do něj v říjnu a roste násobně se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Deskovka Heroes of Might & Magic III vyjde v češtině. I díky Čechům totiž vybrala už 60 milionů

25.11.2022 15:30 Hrdinové moci a magie se z obrazovek řítí do vašeho obýváku. Z nejoblíbenějšího dílu slavné strategické série bude stolní hra. Článek Deskovka Heroes of Might & Magic III vyjde v češtině. I díky Čechům totiž vybrala už 60 milionů se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Od prodejce hraček Dráčik se distancuje LEGO i Albi, v Česku jej začala vyšetřovat policie

25.11.2022 15:30 Dráčik odsuzuje pomoc Ukrajině, očkované označuje za blázny a homosexualitu za úchylku ega. Příspěvky začal umisťovat už i na svůj český web. Článek Od prodejce hraček Dráčik se distancuje LEGO i Albi, v Česku jej začala vyšetřovat policie se nejdříve objevil na CzechCrunch.

K věci: Banky zkouší s digitálním dolarem překonat jednu z největších nevýhod blockchainu

25.11.2022 15:30 Kryproměny nemají nejlepší pověst, jak by ale v digitální podobě mohla fungovat reálná měna? Právě to teď testují v USA. Článek K věci: Banky zkouší s digitálním dolarem překonat jednu z největších nevýhod blockchainu se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Následujíci měsíc
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.