Samsung odhalil detaily o svém chytrém prstenu. Změří vám i vaši potenciální produktivitu

27.02.2024 00:50 Samsung Galaxy Ring cílí na lidi, kteří chtějí monitorovat své zdraví. Kdy přesně ale novinka od jihokorejské značky dorazí na trh, je pořád otázkou. Článek Samsung odhalil detaily o svém chytrém prstenu. Změří vám i vaši potenciální produktivitu se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Ze dvou plnohodnotných displejů udělal Asus jeden notebook. Je to praktičtější, než si myslíte

27.02.2024 00:50 Na jednom displeji sledujete videohovor s kolegy. Na druhém si pustíte zábavně-vzdělávací pořad. Je to win-win situace, jak se říká. Článek Ze dvou plnohodnotných displejů udělal Asus jeden notebook. Je to praktičtější, než si myslíte se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Voyo dotahuje v regionu Netflix, už má milion předplatitelů. Většina je z Česka a Slovenska

27.02.2024 00:50 Voyo působí na šesti trzích, skupina CME z impéria PPF s ním má velké plány. Vznikly pro něj už bezmála čtyři desítky původních seriálů. Článek Voyo dotahuje v regionu Netflix, už má milion předplatitelů. Většina je z Česka a Slovenska se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Tři absolventi Masarykovy univerzity vydali hru, kde vytváříte hudbu hraním. A kde se střílí bez nás

27.02.2024 00:50 Vendula Němcová, Jan Polák a Vlastimil Blažek zkombinovali logickou hru a žánr tower defense. A taky studium, práci a vývoj titulu Omnibullet. Článek Tři absolventi Masarykovy univerzity vydali hru, kde vytváříte hudbu hraním. A kde se střílí bez násilí se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Secesní palác Sparkasse ve Varech poslouží umělcům. Na měsíc sem přijedou a budou tvořit i vystavova

26.02.2024 14:21 Když budete korzovat po Vřídelní kolonádě, můžete se zastavit v nové galerii Display. K vidění jsou zde díla, pro která byly inspirací samotné Vary. Článek Secesní palác Sparkasse ve Varech poslouží umělcům. Na měsíc sem přijedou a budou tvořit i vystavovat se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Jaroslav Beck dá na rozlet svých plechovek do Evropy 100 milionů korun. Radit mu bude Tomáš Čupr

26.02.2024 14:21 Velké ambice s expanzí své ochucené perlivé vody bez sladidel potvrzuje Jaroslav Beck. Značku Cans podpoří velkou investicí z vlastní kapsy. Článek Jaroslav Beck dá na rozlet svých plechovek do Evropy 100 milionů korun. Radit mu bude Tomáš Čupr se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Akcelerátor AceON opět hledá nadějné startupy. Do nejlepších je připraven také investovat

26.02.2024 14:21 Přednášky na startupová témata, know-how od expertů i přístup k mezinárodní síti kontaktů. AceON, za nínž stojí Accace a Zaka VC, otevírá další kolo. Článek Akcelerátor AceON opět hledá nadějné startupy. Do nejlepších je připraven také investovat se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Tabletky Flow Nutrition si fanda biohackingu Ondřej Fryc našel sám. Teď do nich také investuje

26.02.2024 14:21 Fond Reflex Capital miliony korun podpořil výrobce doplňků stravy Flow Nutrition, loni firma vyrostla trojnásobně. Článek Tabletky Flow Nutrition si fanda biohackingu Ondřej Fryc našel sám. Teď do nich také investuje se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Oslavil dvaašedesát, řídí miliardový kolos a chce si zopakovat Ironmana. Závodní Porsche ale prodal

26.02.2024 14:21 Aspoň 30 kilometrů běhu týdně, žádné jídlo po páté odpoledne, dobrý spánek... To jsou recepty Juraje Šedivého, šéfa Cetin Group, jak se udržet fit. Článek Oslavil dvaašedesát, řídí miliardový kolos a chce si zopakovat Ironmana. Závodní Porsche ale prodal se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Nový šéf Zásilkovny, konec toho ve Woltairu a komunitní energetika v Česku

26.02.2024 03:41 Přinášíme pravidelný souhrn témat, která by vás po tomto týdnu neměla minout. Přečtěte si o změnách v Zásilkovně i Woltairu nebo akciích Nvidie. Článek Nový šéf Zásilkovny, konec toho ve Woltairu a komunitní energetika v Česku se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Kosmonaut z Čech je zajímavý film podle české předlohy, tvrdí kritici. Novinka brzy dorazí na Netfli

26.02.2024 03:41 Za týden na Netflixu vyjde sci-fi Kosmonaut z Čech podle předlohy českého autora. Podle prvních ohlasů je to zajímavý melancholický snímek. Článek Kosmonaut z Čech je zajímavý film podle české předlohy, tvrdí kritici. Novinka brzy dorazí na Netflix se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Seriál Silicon Valley je pěkný vhled do našeho světa, říká šéf Safeticy Mirek Kren

25.02.2024 17:01 Na Karlínských 20 tentokrát odpovídá šéf společnosti Safetica, který ji řídí ze Silicon Valley. Jak vzpomíná na vojnu? A jaký vůz parkuje v garáži? Článek Seriál Silicon Valley je pěkný vhled do našeho světa, říká šéf Safeticy Mirek Kren se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Vědec vyvinul aplikaci, která místo vás určí houby. Další pozná hady a obě by mohly pomáhat lékařům

25.02.2024 17:01 Do budoucna by aplikace mohla sloužit mimo jiné také v lékařské praxi. Včasné rozpoznání původu otravy nebo uštknutí by mohlo i zachránit život. Článek Vědec vyvinul aplikaci, která místo vás určí houby. Další pozná hady a obě by mohly pomáhat lékařům se nejdříve objevil na CzechCrunch.

10 věcí, které byste měli vědět o Temu. Co to je, čím dělá vrásky e-shopům i proč tam raději nenakup

25.02.2024 17:01 Prodejce levného zboží z Číny na sebe váže kontroverze o možném zneužívání osobních dat zákazníků i prodeji produktů vyráběných nucenou prací. Článek 10 věcí, které byste měli vědět o Temu. Co to je, čím dělá vrásky e-shopům i proč tam raději nenakupovat se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Nová hračka Kim Čong-una. Od Vladimira Putina dostal kopii Rolls-Roycu, která ustojí i výbuch granát

25.02.2024 17:01 Státnická limuzína Aurus byla původně navržena jen pro potřeby Vladimira Putina. Její luxus si však užívají i přátelé ruského režimu. Článek Nová hračka Kim Čong-una. Od Vladimira Putina dostal kopii Rolls-Roycu, která ustojí i výbuch granátu se nejdříve objevil na CzechCrunch.

Následujíci měsíc
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.