Utajená sázka na krypto. Jak se Bhútán pustil do nejistého těžebního byznysu

03.06.2023 09:20  Žádné dítě jim neuniklo. Všechny ty klasické, tu a tam do disneyovského hábitu zahalené pohádkové příběhy, v nichž figurují tajemná horská království, hemžící se draky, kteří střeží zlatý poklad důkladněji než vlastní oko v hlavě. Romantické iluze, které odcházejí spolu s dětským věkem… anebo ne? Jak ukázaly účetní záznamy několika nedávno zbankrotovaných amerických bank, tato idea rozhodně není mrtvá. Jen ten hřmící drak se třepotá pouze na státní vlajce království leží na neprostupných svazích Himálaje, a poklad sestává, světe div se, z Bitcoinů. Vítejte v Bhútánu, první „kryptomonarchii“ světa. Téma vyšlo na Info.cz.

Praha bude týden hlavní město krypta. Přijedou zakladatel Etherea Vitalik i investor Saylor

02.06.2023 01:30  Nestává se příliš často, aby Praha přilákala tolik pozornosti a talentu v jednom oboru. V příštím týdnu se ale stane destinací číslo jedna pro kryptonadšence z celého světa. Během devíti dnů přitáhne patnáct konferencí a řadu meetupů, party a posezení tisíců milovníků Etherea, Bitcoinu, NFT a podobně. Dorazí i mezinárodní superstars, zakladatel Etherea Vitalik Buterin nebo proslulý investor do bitcoinu Michael Saylor.

Následujíci měsíc
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.