5 unikátních míst, která najdete jen na Slovensku

15.08.2022 05:40  Slovensko máme doslova za rohem, takže není divu, že se jedná o “český dovolenkový ráj”. Kdo by neznal majestátní Tatry, Slovenský ráj nebo jeho hlavní město Bratislavu. V našem článku pro vás ale máme hned několik jedinečných míst, která možná zatím unikla vaší pozornosti.

Nejsevernější osídlení na světě je v kanadském Alertu, dál už skutečně nikdo nebydlí

14.08.2022 22:30  Alert na ostrově Ellesmere v kanadské provincii Nunavut je tak blízko Severnímu pólu, že se nemůže spojit ani s komunikačními satelity, protože jejich orbita je pod horizontem. Přesto zde pořád žijí lidé a to již téměř 70 let. Spojení se světem zabezpečují vědci a armáda. Nikoho jiného zde nenajdete. Jen občas nějaké lovce a pár zbloudilých cestovatelů.

Aktivní zálohy: Podívejte se, co všechno nafasuje voják v kurzu základní přípravy

14.08.2022 14:51  Během prvního dne kurzu základní přípravy aktivních záloh Armády České republiky projdou všichni uchazeči kolečkem formulářů a v posledních letech také testováním na covid-19. Potom se odeberou na úvodní fasování, kde dostanou veškerou potřebnou výstroj. Podívejte se na video, jak takové fasování vypadá a co všechno do vojenské výstroje patří.

Babiš jako vyměněný, Havlíček chrlil slogany. Proč podobnou kampaň nezkusí další strany?

14.08.2022 07:30  Po minulém týdnu a excesech na kampaňových mítincích Andreje Babiše se bývalý premiér vydal na další cesty, tentokrát na sever. Na Babiše zřejmě někdo zapůsobil a upozornil ho, že když ztrácí nervy, škodí jen sám sobě. Šéf hnutí ANO působil proti minulému týdnu jako vyměněný.

Něžný obr Robert Wadlow: Nejvyšší člověk historie rostl až do své smrti, kdy měřil 272 centimetrů

14.08.2022 00:10  Robert se narodil 22. února 1918 v Altonu v Illinois jako nejstarší z pěti dětí Franklina a Addie Wadlowových. Zpočátku nic nenasvědčovalo tomu, že by se měl čímkoliv odlišovat od svých vrstevníků. Hypertrofie hypofýzy způsobující nadměrnou produkci růstového hormonu však brzy po narození Roberta začala proměňovat v hříčku přírody. Dnes je znám jako nejvyšší člověk v historii, o kterém máme nezvratitelné důkazy.

Na prestižní festival v Benátkách se chystá hned pět českých či částečně českých filmů

13.08.2022 16:41  Vždycky je na co nadávat, a tak se i vždycky říkalo, že český film je v krizi. Často i byl. Ale zároveň se ho týká i řada dobrých zpráv, jako například teď: Benátky, jedna z nejprestižnějších filmových přehlídek na světě, uvedou hned pět projektů, které jsou pevně vrostlé do naší kinematografie a zároveň mají výrazný mezinárodní přesah.

Fialova vláda dostala šanci, protože Babiš byl příšerný. Jenže její komunikace s veřejností je katas

13.08.2022 09:30  Éra premiéra Andreje Babiše byla jedna velká série chaosu a lží , nenaplněných slibů a populistického rozdávání . Navíc bývalý předseda vlády se neustále potýkal s osobními skandály, nejznámější jsou jeho dotační čachry. I proto loni hnutí ANO a ČSSD prohrály volby a dvě vzniklé koalice dostaly šanci nastolit jiné pořádky. Bylo to prezentováno i tak, že přichází „nová politická kultura“. Pokud je příkladem nové kultury přístup hnutí STAN k sérii kauz, které ho devastují, tak potěš Pánbůh. Naprosto zarážející je i nezvládnutá komunikace vlády nejenom se širokou veřejností, ale i vlastními voliči. Ta se dá označit za katastrofu.

Elitní sexy amazonky oddané tělem i duší. Historie Kaddáfího panenských revolučních jeptišek

13.08.2022 02:00  Asi žádný jiný vůdce na světě neměl takovou osobní stráž jako Muammar Kaddáfí. Na západě se jim říkalo Amazonky, oficiálně byl jejich titul mnohem krotší. Krotké ale nebyly Kaddáfího úmysly s jeho překrásnou ochrankou. Věčné panny mu sloužily zcela oddaně, podle některých zkazek občas až příliš - měly být svolné k sexu i položení života za svého vůdce.

Nebyli jenom legendární Tři králové. Kdo z vás už měl tu čest, alespoň v literatuře, se Třemi konšel

12.08.2022 19:00  Letos jsme si připomínali kulaté, osmdesáté výročí vrcholného činu nejen československé, ale obecně i celoevropské protinacistické rezistence – atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha. V žádné jiné porobené zemi se nepodařilo zlikvidovat tak vysoce postaveného nacistického potentáta.

Hrad Veveří: Templářský poklad ve stínu pavího ocasu

12.08.2022 11:13  Hledání pokladu řádu templářů už po staletí zaměstnává romantiky i dobrodruhy. Má nadšené příznivce i horlivé odpůrce. Různé dohady ho umisťují na mnohá místa Evropy. V českých zemích patří ke žhavým kandidátům hrad Veveří.

Marek Stoniš: Nekoupat, netopit, nejezdit autem aneb Jak se vláda chystá na zimu

12.08.2022 04:12  Zaznamenal jsem stížnosti, neváhal bych říci, že v některých případech dokonce i ironické pošklebky, nad pravidelnými radami našich ústavních činitelů a nejrůznějších odborníků, převážně z naší marxistické akademické scény, jak přežít letošní tvrdou zimu. Snižte teplotu na osmnáct stupňů Celsia. V místnostech, kde se nevyskytujete, vypněte topení úplně. Nekoupejte se, místo toho se raději sprchujte. Nejezděte autem, nelétejte. Noste svetr. Když budeme vařit guláš z hovězí kližky pouhou hodinu, a ne dvě, Putina porazíme a nebude nás moci dále vydírat vypnutím plynu. A tak dále a tak podobně.

Šmíd o Českém Švýcarsku: Vůl se najde vždy, ale požár přírodě prospěje, katastrofa je spíš odliv tur

11.08.2022 20:31  Přes dva týdny plní tuzemské zpravodajství emotivní snímky a záběry hořících lesů a aktuálně i spálenišť v Českém Švýcarsku. Největší požár v české historii se rozhořel v Malinovém dole, dramaticky zasáhl oblast okolo něj a znepřístupnil dvě turistické atrakce: Pravčickou bránu a Soutěsky. „Je to zhruba 5 % rozlohy národního parku, takže v tom měřítku to není žádná velká katastrofa. Katastrofa je spíš to, jak najednou média upírají pozornost na Hřensko a okolí a vypadá to, jako kdyby opravdu celé Děčínsko, nebo celá destinace České Švýcarsko byla v plamenech a v popelu,“ připomíná fakta Jan Šmíd, ředitel destinační agentury České Švýcarsko, a upozorňuje, že příroda si s následky ničivého ohně poradí mnohem lépe než obyvatelé regionu, kteří jsou na cestovním ruchu závislí.

Můj muž se omylem připletl k Prague Pride a teď je z něho homosexuál, stěžovala si žena a podala žal

11.08.2022 13:41  Bylo teplé odpoledne. Kadeřník Jiří Ryšavý, ženatý muž se dvěma dětmi, se zrovna vracel domů z práce. Měl to být den jako každý jiný. Pan Jiří si jako každé odpoledne, když se vrací domů, navlékl latexový obleček s připevněným dildem v oblasti pasu. Spokojeně procházel ulicemi Prahy, když tu se omylem nachomýtl k průvodu Prague Pride. Mohlo to trvat maximálně pár minut, protože po chvíli pan Jiří odbočil do postranní uličky a pokračoval směrem k domů. Během těch pár minut v průvodu se z něho však stal homosexuál.

Můj muž se omylem připletl k Prague Pride a teď je z něho homosexuál, stěžovala si žena a podala na

10.08.2022 23:01  Bylo teplé odpoledne. Kadeřník Jiří Ryšavý, ženatý muž se dvěma dětmi, se zrovna vracel domů z práce. Měl to být den jako každý jiný. Pan Jiří si jako každé odpoledne, když se vrací domů, navlékl latexový obleček s připevněným dildem v oblasti pasu. Spokojeně procházel ulicemi Prahy, když tu se omylem nachomýtl k průvodu Prague Pride. Mohlo to trvat maximálně pár minut, protože po chvíli pan Jiří odbočil do postranní uličky a pokračoval směrem k domů. Během těch pár minut v průvodu se z něho však stal homosexuál.

Krásná ve své nedokonalosti: Modelka se vzácnou genetickou vadou oslnila svět

10.08.2022 23:01  Dokonalý vzhled není všechno. To naplno dokazuje šestadvacetiletá německá modelka Ilka Brühlová. Dívka se narodila se vzácnou genetickou poruchou, ale díky své vůli a píli se nyní stala hvězdou modelingu a dokázala, že ani těžká vrozená nemoc na kráse neubírá. Podle jejích slov je „potřeba ukazovat, že každý člověk je krásný“. A ona sama to dělá každý den.

Následujíci měsíc
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.

Hledaná slova