ParlamentniListy.cz 07.08.2026 10:40 „Je to jen další příklad toho, že se prezident Petr Pavel snaží poškodit tuto vládu, kde se dá. A taky se patrně domnívá, že přihlášení se k ‚rozpočtové odpovědnosti‘ mu přihraje nějaké body. Snad možná u té části veřejnosti, která si nepamatuje, jak se odešlá Fialova vláda vzpírala předložení rozpočtu, který by měl hlavu a patu,“ zamýšlí se ekonom a vysokoškolský pedagog Radim Valenčík hned v úvodu nad novelou zákona o veřejných rozpočtech, kterou prezident vetoval.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.