Plzeňský deník - Moje Plzeňsko 31.07.2026 21:52 Extrémně nízká hladina přehrady Hracholusky komplikuje provoz oblíbené výletní lodi Josef Švamberk. Provozovatel musel o několik metrů prodloužit molo v Transkempu, aby loď mohla bezpečně přistávat. Pokud ale voda během několika dnů ještě více klesne, hrozí zastavení plaveb. To by pro provozovatele znamenalo citelné ekonomické ztráty. Dalším velkým problémem je předčasné vytažení lodi z vody.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.