Forbes.cz 09.07.2026 13:00 Po prvním obchodním dnu v indexu Nasdaq-100 akcie vesmírné společnosti SpaceX klesly o 6,83 procenta na 149,47 dolaru za kus. Stalo se tak i přes cílové ceny nastavené velkými finančními institucemi výrazně nad aktuální tržní úrovní. Goldman Sachs uvedla cílovou cenu 205 dolarů za akcii a Morgan Stanley uvedlo tři sta dolarů. Celkově index Nasdaq-100, který zahrnuje sto největších The post Debut SpaceX v Nasdaqu zklamal. Velké banky ale zůstávají optimistické appeared first on Forbes.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.