Lidovky 23.06.2026 14:00 Ústavní soud obdržel kompetenční žalobu prezidenta Petra Pavla ve sporu o účast na summitu NATO v Ankaře. O případném přednostním projednání rozhodne plénum, tedy sbor všech ústavních soudců a soudkyň. Sejde se ve středu. Pavel považuje rozhodnutí vyloučit jej z delegace za bezprecedentní a mimořádně nešťastný krok. Babiš uvedl, že rozhodnutí podat žalobu respektuje, ale nepovažuje ho za správné.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.