Ekolist.cz 31.05.2026 19:50 Včelařský kroužek při základní škole v Bobrové na Žďársku letos oslavil 20 let existence. Vznikl spíše náhodou z včelího roje usazeného v zahradě jedné z učitelek. Děti ale kroužek stále baví, řekla ČTK jeho zakladatelka Ivana Řezníčková. Ke včelaření přivedla desítky dětí a nadchla pro něj i několik pedagogů. Ve školní včelnici pořádá také pravidelné prohlídky pro děti z jiných škol.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.