Denik.cz 23.05.2026 17:10 Zatím nepomáhají ani velké mykologické zkušenosti. Srážky v minulých dnech sice trochu půdu nasytily, po dlouhém období sucha je to ale ještě pořád málo. Podhoubí je suché. Přesto mykologové radí neházet flintu do žita a na houby vyrazit. Při větší dávce štěstí se dají najít jarní houby jako kačenky české, májovky, sírovce a vzácně se dá narazit i na hřiby. Na ty nejoblíbenější druhy se ale houbaři počkají nejméně do začátku června.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.