Berounský deník 11.05.2026 22:00 Druhá sobota a neděle v květnu bývá již tradičně věnována „Hrnčířským trhům“ v Berouně na Husově náměstí. Do Berouna se každoročně sjíždí mnoho řemeslníků nejen s keramikou, ale i s dalšími výrobky uměleckého směru. Hrnčířské trhy bývají též již několik let doplněny folklorní slavností se soutěží pro hospodyňky „Berounský koláč“. Již tradičně se této akce zúčastňuje i taneční kroužek z naší školní družiny.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.