Zoznamrealit.sk 08.05.2026 12:52  Cena: 740 EUR Patrik z RADO Reality Group vám ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt s dvoma balkónmi na Astrovej ulici v Bratislave – Ružinov. Byt je ideálny pre nájomníkov, ktorí hľadajú pohodlné a praktické bývanie v pokojnej časti Ružinova, s dostatkom zelene a kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti. Dispozícia a vybavenie • Úžitková plocha: 70 m² • Balkóny: 2 • Vstupná chodba so samostatným WC • Kúpeľňa s vaňou a práčkou • Obývacia izba s prechodom do kuchyne • Kuchyňa s prístupom na prvý balkón • Walk-in šatník pri nočnej časti bytu • Spálňa s prístupom na druhý balkón • Ďalšia izba využiteľná ako detská izba alebo pracovňa • Byt je kompletne zariadený a pripravený na okamžité nasťahovanie • Internet: možnosť pripojenia podľa dohody Odporúčam navštíviť 3D OBHLIADKU pre lepšiu predstavu dispozície: https://my.matterport.com/show/?m=XXf11dy6gf9 Lokalita Ružinov patrí medzi najvyhľadávanejšie bratislavské lokality. V okolí nájdete nemocnicu, polikliniku, školy, škôlky, športoviská, obchody aj reštaurácie. V pešej dostupnosti je jazero Štrkovec, ktoré ponúka priestor na oddych a športové aktivity. Výborná je aj dopravná dostupnosť – zastávky MHD sa nachádzajú len pár minút chôdze od domu. Podmienky nájmu • Nájomné: 740 € / mesiac • Energie: 250 € / mesiac • Spolu mesačne: 990 € • Kaucia: 990 € • Provízia RK • Voľný: 17.05.2026 • Vhodné pre: nefajčiarov, rodinu, pracujúcich alebo zahraničných klientov Zodpovedný maklér: Patrik Daňo RentHub s.r.o. Tel.: +421 949 280 644 Email: dano@renthub.sk RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za roky 2022 a 2023. Sme držiteľmi ďalších 6 prestížnych ocenení v oblasti realít. Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak, a nezahŕňa odmenu sprostredkovateľa. V cene je zahrnuté právne poradenstvo a vyhotovenie nájomných zmlúv. Text inzerátu a fotografie sú autorským dielom spoločností Ideálny nájomca by RentHub s.r.o. a RADO Reality Group s.r.o. Bez ich súhlasu ich nie je možné kopírovať