Denik.cz 08.05.2026 09:00 Vodní nádrž na Mostecku je jedinou pilířovou přehradní nádrží u nás. I proto je zařazena mezi kulturní památky České republiky. Dílo bylo postaveno na Flájském potoce v roce 1963 a v dnešní době slouží jako zásobárna pitné vody pro oblast od Litvínova až po Ústí nad Labem a také k výrobě energie. Díky podpoře z fondů EU vzniklo na jejích březích moderní informační centrum, kam míří turisté z Česka i Německa.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.