Zoznamrealit.sk 06.05.2026 22:03  Cena: 830 EUR Assenzio Property ponúka na prenájom príjemný 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ktorý spája praktické bývanie s dobrým zázemím pre rodinu alebo pár. Byt je k dispozícii ihneď a vďaka svojej dispozícii, vybaveniu a polohe predstavuje pohodlné bývanie bez nutnosti ďalších úprav. Byt je vhodný pre pár alebo rodinu s dieťaťom, pričom domáce zvieratko je možné po dohode. Súčasťou je plné zariadenie aj všetky spotrebiče, takže nový nájomník sa môže nasťahovať bez starostí a začať bývať okamžite. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE Typ: 3-izbový byt Stav: čiastočná rekonštrukcia Úžitková plocha: 65 m² + 2 m² balkón Poschodie: 7./10 Výťah: áno Dostupnosť: ihneď Internet / TV: áno VYBAVENIE A PODMIENKY byt sa prenajíma plne zariadený so všetkými spotrebičmi TV a internet áno vhodné pre pár aj s dieťaťom zvieratko možné po dohode PODMIENKY NÁJMU mesačné nájomné: 830 € energie: 230 € spolu: 1 060 € / mesiac depozit: 830 € provízia RK: 830 € pri podpise zmluvy: 2 nájmy vopred Byt ponúka praktické a príjemné bývanie pre tých, ktorí hľadajú ihneď dostupný priestor s rozumnými mesačnými nákladmi a možnosťou nasťahovať sa bez ďalších investícií. Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 908 556 618.