Zoznamrealit.sk 30.04.2026 22:10  Cena: 227.000 EUR Ponúkame na predaj 2 izb. byt v obľúbenej časti Ružinova, ul. Čmelíkova. Výmera bytu je 63 m2 + balkón, nachádza sa na 2. p./7 v zateplenom panelovom dome s výťahom. K bytu patrí pivnica na medziposchodí. Orientácia bytu je do dvoch strán . V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia : plastové okná, kúpeľňa s vaňou, kuchyňa, čiastočne elektroinštalácia, laminátové podlahy. Byt má dve veľké nepriechodné izby, samostatnú kuchyňu. Bytový dom je zateplený, nový výťah, stúpačky. Vzhľadom na dispozíciu a žiadanú lokalitu na prenájom, byt môže byť zaujímavou investičnou príležitosťou. V okolí kompletná občianska vybavenosť, rýchle napojenie na diaľničný obchvat. Cena bytu je 227.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 4.000,- Eur, spolu 231.000,- EUR. V rámci sprostredkovateľskej odmeny Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za bežný vklad vlastníckeho práva do katastra - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky..