Zoznamrealit.sk 29.04.2026 07:40 Cena: 201.000 EUR Ponúkame na predaj 3-izb. byt na ul. Čilížska, Vrakuňa. Výmera 68,4m² vrátane lodžie, nachádza sa na 8. poschodí z 8 v zateplenom bytovom dome s novým výťahom. K bytu patrí pivnica 1,5 m2. Byt je svetlý, s príjemnou atmosférou a dobrým dispozičným riešením. Základné informácie: • 3 samostatné nepriechodné izby • rekonštrukcia – upravené jadro, kúpeľňa a WC • plastové okná • klimatizácia v obývačke • vstavané skrine • čiastočne menená elektroinštalácia DISPOZÍCIA: • vstupná chodba s úložným priestorom • obývacia izba s klimatizáciou • samostatná kuchyňa • 3 nepriechodné izby • kúpeľňa a samostatné WC Stav a potenciál: LOKALITA: Lokalita má výborné MHD spojenie – 6 spojov, so zástavkou na Regio Jet. V blízkosti je pešia zóna, kostol, zdravotné stredisko, materské škôlky, školy ZŠ, stredná škola, ihriská, TESCO Express, TESCO na Hronskej ul. Výhodou je blízky styk s prírodou pozdĺž Malého Dunaja. Kolonáda pozdĺž Malého Dunaja je zrenovovaná s osvetlením, lavičkami a smetnými košmi. Nachádza sa tu športový futbalový areál. Cena bytu je 201.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 4.000,- Eur, spolu 205.000,- EUR. V rámci sprostredkovateľskej odmeny Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za bežný vklad vlastníckeho práva do katastra - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.