Zoznamrealit.sk 22.04.2026 21:22 Cena: 169.000 EUR Na predaj útulný 1 izbový byt, v tichej a obľúbenej lokalite Karlova Ves, Dlhé Diely, ulica Jána Stanislava. Byt pozostáva: - vstupná chodba - samostatná izba - samostatná kuchyňa - kúpeľňa - samostatné WC - loggia - plus pivničná kobka Výhody: - 3 poschodie v 8 poschodovom zateplenom dome - všetka občianska vybavenosť v pešej dostupnosti - loggia - dobrí susedia - nízke mesačné náklady Možnosť kúpiť aj na hypo ktorú vieme vybaviť u nás v kancelárii: - najvýhodnejšia úroková sadzba - rýchle schválenie - financovanie bez starostí - do banky pôjdete iba raz pri podpise zmlúv Cena bytu je 169.000 Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 4000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky právne, notárske, a katastrálne poplatky. Cena bytu so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 173.000 Eur V prípade obhliadky ma kontaktujte Milan Bonk 0903 959 868 alebo mailom milan.bonk@bonkreal.sk
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.