Zoznamrealit.sk 21.04.2026 11:41  Cena: 700 EUR/mesiac Realitná kancelária Maxim real vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na prenájom 3 izbový klimatizovaný a zariadený byt o celkovej rozlohe 75m² v lukratívnej časti Petržalky, na Bosákovej ul. Polyfunkčný bytový dom s tromi výťahmi je modernou stavbou s uzavretým areálom, posedením, udržiavanou záhradou a 24 hodinovou recepčnou službou. Lukratívna poloha blízko centra robí tento byt s nepriechodnými izbami žiadanou nehnuteľnosťou na prenájom. Poschodie: 4/ 18. Rozloha: byt 66 m² + balkóny 9m² DISPOZÍCIA: - Vstupná chodba so skriňami s dostatočným úložným priestorom. - Obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou. Kuchynská linka je vybavená zabudovanými spotrebičmi ako el. varná doska, digestor, chladnička s mrazničkou, el. rúra, mikrovlnná rúra a umývačka riadu. Klimatizačná jednotka. - Spálňa s manželskou posteľou a úložnými skriňami po celej dĺžke steny. S klimatizačnou jednotkou. Východ na francúzsky balkón. - Menšia samostatná izba môže slúžiť ako detská izbička, kancelária alebo šatník. - Samostatná kúpeľňa s vaňou a automat. práčkou. - Samostatné wc. - Balkón- vstup z obývacej izby. - JZ orientácia. - Pôdorys na vyžiadanie. Byt je vhodný pre jednotlivca, pár alebo rodinu s 1 dieťaťom. V byte nie je možné fajčiť. Podzemná samostatne uzatvárateľná garáž s bránou na diaľkové ovládanie sa nachádza na -3 posch. bytového domu. Vhodná aj pre SUV. Cena a podmienky nájmu: Byt: 700,- Eur/ mesačne, vrátane internetu a TV Energie: 286,- Eur/ mesačne Garáž: 114,- Eur/ mesačne Cena nájmu spolu: 1100,- Eur Pri podpise nájomnej zmluvy uhradí nájomca jednomesačné nájomné s energiami vo výške 1100,- Eur + depozit 1100,- Eur + sprostredkovateľskú odmenu pre RK vo výške 1000,- Eur. V lokalite sa nachádza veľa zelene, potraviny ako Billa, Lidl, Malina, pri dome je MHD, zdravotné stredisko, škola, škôlka. Do centra mesta, k Eurovei sa dostanete peši za 10 min., električkou za 2 minúty. Pre viac informácii a možnosť obhliadky ma kontaktujte: PhDr. Renáta Ráchelová Maxim real s.r.o. Dúbravská cesta 2 , Bratislava Mobil: +421-905-693 215 Email: rachelova@maximreal.sk