iDnes - Zpravodajství 17.04.2026 13:40 Bulharsko v neděli pořádá osmé parlamentní volby za posledních pět let. Očekává se vítězství nového uskupení bývalého prezidenta Rumena Radeva, který je označován za proruského a kritizuje pomoc Ukrajině i řadu politik Evropské unie. S blížícími se volbami provedly bulharské úřady desítky razií proti uplácení voličů. Policie v rámci nich za posledních 24 hodin zabavila zhruba 295 tisíc eur .
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.