Forbes.cz 13.04.2026 21:10 Vítěz nedělních parlamentních voleb v Maďarsku Péter Magyar a jeho strana Tisza chtějí pozastavit zpravodajství veřejnoprávních médií, dokud nebudou moci zajistit nestranné zpravodajství. Magyar to v pondělí řekl podle agentury Reuters. Dosavadní maďarský premiér Viktor Orbán za šestnáct let u moci podle kritiků proměnil Maďarsko v hybridní poloautoritářský stát, v němž vládní strana Fidesz a její spojenci ovládli důležité instituce v zemi, zajistili The post Magyar volá po pozastavení veřejnoprávních médií. Chce od nich nestrannost appeared first on Forbes.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.