Denik.cz 09.04.2026 16:30 Maximální ceny paliv, které denně stanovuje ministerstvo financí, v pátek klesnou ve srovnání s dneškem o koruny. Litr nafty bude nejvýše za 45,20 Kč, což je o 4,20 Kč méně než ve čtvrtek. Litr benzinu pak budou čerpací stanice moci prodávat maximálně za 41,77 Kč, tedy o 1,28 Kč méně než ve čtvrtek. Povolená cena nafty je tak výrazně nižší, než je současná průměrná cena na čerpacích stanicích. U benzinu je cenový strop mírně nad průměrnou cenou. Vyplývá to z cenového věstníku, který ministerstvo zveřejnilo dnes odpoledne. Nejvyšší ceny by měl úřad zveřejňovat minimálně do konce dubna.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.