Lidovky 08.04.2026 17:00 Prezident Petr Pavel se hodlá v souladu se svým ústavním postavením zúčastnit červencového summitu NATO v turecké Ankaře. Napsal to v dopise premiérovi Andreji Babišovi , dokument zveřejnil na svých stránkách Hrad. Prezident odkázal na ústavu či dlouhodobé zvyklosti. Babiš v polovině března řekl, že by měl na summit jet on a ministr zahraničí Petr Macinka .

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.