Lidovky 15.03.2026 18:40 Spojené státy povolily zemím po dobu 30 dnů nakupovat ruskou ropu, aby stabilizovaly světové trhy s energiemi. Zástupci českých politických stran v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima News diskutovali, zda by se k tomu mělo připojit i Česko. Předseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura ve využití vidí možnost nižších cen, zatímco většina ostatních politiků krok odmítá jako nepřijatelnou podporu Moskvy během války na Ukrajině.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.