Forbes.cz 10.03.2026 15:10 V loňském žebříčku nejdražších domů jsme secesní vilu z roku 1906 v Hradešínské ulici na Vinohradech zařadili na pátou příčku. Na trh ji dal její tehdejší majitel – investor a filantrop Václav Dejčmar. A teď tento realitní klenot prodal. Dům, který v roce 2019 prošel velkorysou rekonstrukcí, se může díky poloze na jižním svahu Vinohrad pyšnit především unikátními ničím nerušenými The post Dejčmar prodal drahokam na Vinohradech. Za svou vilu dostal 240 milionů appeared first on Forbes.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.