Lidovky 09.03.2026 14:41 Premiér a předseda ANO Andrej Babiš i šéf Sněmovny a SPD Tomio Okamura se zastali maďarského premiéra Viktora Orbána. „Vyjádření pana Zelenského vůči Viktoru Orbánovi bylo velmi nestandardní,“ řekl Babiš po jednání vlády. Prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj se ohradil proti tomu, že Maďarsko blokuje půjčku Ukrajině, na níž se dohodla Evropská unie.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.