Reflex CZ 04.03.2026 15:12 Ministr zahraničí Petr Macinka si myslel, že to bude dobrý vtip, když si při úterním projevu prezidenta Petra Pavla v Poslanecké sněmově vezme do rukou starý výtisk komunistického plátku Rudé právo. Chtěl tím podle všeho připomenout někdejší prezidentovo členství v Komunistické straně Československa. Jeho pokus byl ale nezdařený, protože sám seděl mezi dvěma členy bývalé totalitní strany, ve které byli také premiér Andrej Babiš a ministr obrany Jaromír Zůna. Ve vládě, v níž je Macinka, jsou i dva agenti někdejší tajné policie StB.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.