Reflex CZ 04.02.2026 20:50 Prezident Pavel odjel na dovolenou, aby si odpočinul od Turka a Macinky, a hned se začaly rojit spekulace, že se prezident na dovolené ubytoval v luxusním hotelu, který vlastní ukrajinský oligarcha. Tyto informace Pavel odmítl a zveřejnil fotografii svého skromného ubytování, ke které přidal i krátký komentář, že pro něho je luxus hlavně dobrá parta, motorka a svoboda na cestách.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.