Forbes.cz 28.02.2026 15:50 Evropské dívky ve věku třináct až patnáct let mají nejvyšší míru užívání tabáku ve své věkové skupině na světě, přičemž každý sedmý mladistvý Evropan užívá elektronické cigarety. S odkazem na Světovou zdravotnickou organizaci o tom napsal zpravodajský deník The Guardian. Evropa si podle analýzy WHO drží postavení největšího spotřebitele tabáku na světě a až do roku 2030 se očekává, že The post Každý sedmý náctiletý Evropan užívá e-cigarety, varuje WHO. Dívky vedou ve spotřebě tabáku appeared first on Forbes.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.