Forbes.cz 27.02.2026 15:32 Ministerstvo financí odvolalo předsedu představenstva a generálního ředitele státního provozovatele ropovodů Mero Jaroslava Pantůčka, napsal web Radiožurnálu. Odvolání je účinné ke konci února. Nového člena představenstva ministerstvo financí, které je jediným akcionářem Mera, vybere ve výběrovém řízení. Představenstvo následně zvolí generálního ředitele. Pantůček se stal generálním ředitelem Mera v červnu 2022. Nahradil Jaroslava Kociána, který zemřel v únoru The post Další změna ve vedení státních firem. Pantůček byl odvolán z funkce ředitele v Meru appeared first on Forbes.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.