Novinky.cz 21.02.2026 16:22 Osud Ukrajiny nesmí a nemůže být Česku lhostejný, prohlásil při vzpomínkové akci k vypuknutí ruské agrese na Staroměstském náměstí prezident Petr Pavel. Zdůraznil, že to, jak válka na Ukrajině dopadne, ovlivní celou Evropu na dlouhou dobu. Varoval zároveň před politiky, kteří o uprchlících v Česku hovoří jako o přítěži. České ekonomice totiž podle prezidenta dávají víc, než berou.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.