Blesk.cz 20.02.2026 10:01  Bývalý generální ředitel České televize Jan Souček má dnes velký den. Obvodní soud pro Prahu 4 totiž projedná hned dvě žaloby, které Souček podal – jedna se týká jeho odvolání z pozice ředitele ČT a jedna doplacení roční odměny za rok 2024 do poloviny její maximální výše. Rada ČT mu totiž udělila jen desetinu ročního bonusu. Souček už dříve uvedl, že v případě, že by u soudu uspěl, neplánuje zneplatnit volbu svého nástupce Hanka Chudárka a nechce se vrátit do ČT.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.