Ekolist.cz 11.02.2026 17:21 Senát se odpoledne bude zabývat zavedením systému obchodování s emisemi u budov, silniční dopravy a v dalších odvětvích , i když původně v úvodu jednání toto téma z programu schůze vyřadil kvůli absenci pověřeného ministra životního prostředí Petra Macinky . Ten ale dodatečně zrušil svou omluvu z jednání horní parlamentní komory kvůli souběžnému zasedání Sněmovny. Kvůli takto zdůvodněné nepřítomnosti čelil kritice senátorů, podle nichž postupoval buď z neznalosti, nebo z arogance.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.