Denik.cz - Sport 14.01.2026 18:10 Jeden majitel, více klubů. To je trend, který dobývá – a mění – fotbalový svět. Bohaté korporace kontrolují často celou řadu týmů v mnoha zemích. Ekonomicky to dává smysl, fotbaloví fanoušci ale protestují. Vytrácí se tak prý soutěživost i lokální hrdost. V českém prostředí by se s touto situací mohla potýkat Sparta, své zkušenosti už má Slavia. UEFA proti „multi-vlastníkům“ bojuje, ovšem chabě. Jde o jev, který fotbalu pomáhá, nebo je to jen nová forma vykořisťování malých ze strany velkoklubů?
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.