Rychnovský deník 12.01.2026 14:50 Nejmrazivější ráno v celém Česku zažilo podle dat meteorologů v pátek 9. ledna Orlické Záhoří, teplota tady klesla pod minus 27 stupňů Celsia. Hned druhý den odpoledne se nedaleko odsud v Černé Vodě uskutečnil Mezinárodní závod na saních rohatých. A i když v sobotu se o oteplilo a slunce se opíralo do svahu, stále panoval tuhý mráz. Přesto některé posádky na rohačky vyrazily hodně nalehko. Dokonce i v plavkách. Závod se také dočkal pokoření rekordu.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.