Novinky.cz 23.12.2025 13:50 Svěřenský fond, do kterého premiér Andrej Babiš plánuje vložit Agrofert, podle právníků nevylučuje střet zájmů. Nadále může premiér potenciálně rozhodovat ve prospěch koncernu a profitovat budou jeho děti. V dotační rovině ale jde o dalekosáhlé kroky a formálně je problém vyřešený, říká Marie Zámečníková z Katedry ústavního práva a politologie Masarykovy univerzity.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.