Denik.cz 12.12.2025 14:40 Ačkoli předsedkyně KSČM Kateřina Konečná dala po neúspěchu hnutí Stačilo! v říjnových sněmovních volbách svou funkci k dispozici, sobotní mimořádný sjezd strany v Praze není koncipovaný jako volební. Úzké vedení KSČM volbu do programu jednání nenavrhlo, řekl ČTK mluvčí strany Roman Roun. Návrh na výměnu vedení ale může padnout, až budou delegáti rozhodovat o programu sjezdu. Zatím zahrnuje diskusi o dlouhodobém programu strany, očekává se debata o budoucnosti KSČM a hnutí Stačilo! Delegáti budou jednat také o novele trestního zákoníku, která má od ledna umožnit postihování propagace komunismu, a také o přípravě na komunální volby. Budou se konat na podzim příštího roku. Řádný sjezd KSČM uspořádá v květnu.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.