CNN Prima News 09.12.2025 12:52 Státní zemědělský a intervenční fond , který v Česku vyplácí zemědělské dotace, je připraven pozastavit zpracovávání dotací pro společnosti z holdingu Agrofert, a to v souvislosti se jmenováním předsedy hnutí ANO Andreje Babiše premiérem. Babiš sice představil návrh řešení střetu zájmů, dotační orgán ale počká na právní potvrzení. Redakci CNN Prima NEWS to řekla mluvčí fondu Eva Češpiva. Jak bude toto potvrzení vypadat a kdo ho posoudí, je velká neznámá.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.