iDnes - Zpravodajství 26.11.2025 19:10 Francouzský soud ve středu zamítl odvolání bývalého prezidenta Nicolase Sarkozyho proti odsouzení za nelegální financování jeho kampaně za znovuzvolení v roce 2012. Soud tak potvrdil verdikt, který bývalé hlavě státu uložil roční trest, z toho polovinu podmíněně, za podvodné překročení výdajů na neúspěšnou kampaň. Sarkozy podle soudu nemusí nastoupit do vězení, bude však muset nosit elektronický náramek.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.