Novinky.cz 23.11.2025 11:20 Smrk z osady Lesná u Jiřetína pod Jedlovou, který se letos stane hlavním symbolem Vánoc v Praze, má za sebou první velký úkol. V sobotu dopoledne šel k zemi a následně vyrazil do metropole. Na výšku měl před zkrácením 26 metrů, po úpravě pro transport měří zhruba 23 metrů, tedy zhruba jako sedmipatrový dům. Jak kácení několik desítek let starého smrku probíhalo, zachytila i kamera Novinek a podívat se můžete ve videu v úvodu článku.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.