Denik.cz 19.11.2025 17:50 Polské úřady vyšetřují sabotáž na trati mezi Varšavou a Lublinem, kterou polská vláda považuje za útok na strategickou železnici využívanou i k přepravě zbraní pro Ukrajinu. Premiér Donald Tusk popsal, že za útokem stojí dva Ukrajinci napojení na ruskou rozvědku, zpravodajské weby později informovaly o dalších čtyřech podezřelých. Ministr zahraničí a místopředseda vlády Radosław Sikorski incident označil za akt státního terorismu a oznámil uzavření posledního ruského konzulátu v Gdaňsku. Varšava přitom dál tlačí na omezení pohybu ruských diplomatů v Evropské unii. Informoval o tom deník Rzeczpospolita.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.