Novinky.cz 18.11.2025 02:50 Americký prezident Donald Trump v neděli řekl, že by zahájil útoky proti Mexiku, pokud by to zastavilo pašování drog do Spojených států. Informují o tom agentury Reuters a AFP, podle nichž Trump novinářům v Bílém domě také řekl, že bude mluvit s venezuelským prezidentem Nicolásem Madurem, na něhož opakovaně v souvislosti s drogami útočí. Zároveň odmítl vyloučit, že do této země pošle americké vojáky.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.