Forbes.cz 13.11.2025 21:30 Nedávno zrekonstruovaný hotel Fairmont Golden Prague přebírá podnikatel a spoluzakladatel technologické společnosti Avast Pavel Baudiš. S nynějšími sedmdesáti procenty je majoritním vlastníkem, zbylý podíl zůstává v rukou Baudišova obchodního partnera Eduarda Kučery. Podnikatelé o tom informovali v tiskové zprávě. Hotel vlastní a provozuje společnost WIC Prague. Zbývající podíl na této společnosti získal Baudiš od Oldřicha Šlemra. Naopak Šlemr převzal většinovou kontrolu The post Rozkol miliardářů dokonán. Šlemr opouští Fairmont, většinu hotelu ovládá Baudiš appeared first on Forbes.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.