ParlamentniListy.cz 05.11.2025 17:01 „Český stát není ani zadavatelem, ani účastníkem akce. Proto nelze hovořit o přípravě útočné války ze strany ČR,“ odvětil ParlamentnímListům.cz Jan Polák, představitel Nadačního fondu pro Ukrajinu, který chce koupit „raketu na Putina“. Odborník na ústavní právo Václav Pavlíček nám osvětlil minulost protiválečných paragrafů trestního zákona s tím, že bychom v žádném případě neměli podporovat válečnou propagandu.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.