Forbes.cz 04.11.2025 21:20 Euro dnes vůči dolaru poprvé za tři měsíce sestoupilo pod hranici 1,15 dolarů. Americká měna nadále těží z poklesu vyhlídek na prosincové snížení úrokových sazeb ve Spojených státech. Jednotná evropská měna kolem půl páté středo evropského času ztrácela zhruba nula celá tři procenta a pohybovala se v blízkosti 1,1480 dolarů. Pražská burza se dál drží na historickém maximu. The post Euro sestoupilo na minimum. Koruna je na svém maximu appeared first on Forbes.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.